Divinity 2: Eco Draconis (1.0)
0 %

RPG, které jde proti proudu

Pokud si myslíte, že RPG v dnešní době přesně specifikuje žánr, od kterého se autoři nevychýlí ani o stupínek, měli byste si vyzkoušet Divinity 2: Eco Draconis. Tvůrci se totiž nebáli jít na hru tak trošku od lesa a překvapit hráče netradičním přístupem a vtipem.

Divinity 2 navazuje na předchozí dva díly série (číslo 2 je použito proto, že po Divine Divinity nepřišel sequel ale spin-off Beyond Divinity). Hra se již od počátku chová jinak než ostatní RPG, na která je hráč zvyklý. Nečekejte žádné budování postavy od niemanda po Rockyho. Již na začátku se totiž hráč může pochlubit hned několika hodně mocnými schopnostmi a hlavně výjimečným původem – dračím. I díky tomu odpadnou povětšinou nudné start questy, které hráče nutí zabít určitý počet ještěrek nebo krys apod. Úplně se jim však v rámci sžití s postavou nevyhnete.

Hra mimo skutečně zajímavých schopností hlavní postavy obsahuje i několik dalších nečekaných možností. Hráč po čase dostane vlastní ostrov i s obrovskou věží a kompletním vybavením pro trénink jednotlivých jak bojových tak magických schopností.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Netradiční uchopení hry
  • Draci
  • Úžasné schopnosti

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: Larian Studios
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.divinity2.com/
Velikost souboru: 1.902,66 M
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.0
Počet stažení: 1023
Publikováno: 15.05.2013
Poslední aktualizace: 2013-05-15 05:00:00
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Adventury a RPG | Dema her | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Divinity 2: Eco Draconis

Doporučujeme

Nahoru