LEGO - Star Wars 2: The Original Trilogy (2)
0 %

Sci-fi legenda jako LEGO hra

Star Wars je jedna z nejkulovějších filmových sérií. Její fanoušci patří k opravdovým geekům, hned po fanoušcích seriálu Star Trek. Díky obrovské oblíbenosti Hvězdných válek, byl i tento film převeden do LEGO herní podoby. A opět je na co se dívat a o zábavu rozhodně nebude nouze.

Geroge Lucas, režisér celé hexalogie Hvězdných válek natočil nejprve její poslední tři díly. Důvod byl jednoduchý – byl si vědom trikové náročnosti, kterou scénář vyžadoval, a zároveň mu bylo jasné, že technologie pro něco takového jistě budou, ale zatím rozhodně nejsou. On sám se díky natáčení série postaral o obrovský rozvoj trikové scény, kterou v roce 1977 prakticky zakládal. LEGO - Star Wars 2: The Original Trilogy tak mapuje 4., 5. a 6. díl slavné série. Hráč se tak dostane do příběhu filmů A New Hope, The Empire Strikes Back a Return of the Jedi.

Grafika téměř celé hry je sestavena z LEGO bloků, které jsou umně seskládané do tvarů typických právě pro sérii Star Wars. Jednotlivé bloky ve hře mají velký význam – jednak slouží jako XP – zkušenosti, které hráč získává za splnění různých úkolů a také často tvoří samotný úkol. Hráč přijde k hromadě součástek a je třeba z nich sestavit potřebný přístroj nebo opravit porouchanou součást lodi, apod.

Součástí hry je mimo logických úkolů i soubojová část, při které se musí hráč pomocí laserové pistole probojovat do další místnosti nebo si tak otevřít průchod do jiné části lodi. Ve hře je možné hrát za velké množství postav: Anakin Skywalker, Princezna Leia, Ben Kenobi, C-3PO, Darth Vader, R2-D2, Luke Skywalker a mnoho dalších. Mimo postav může hráč ovládat více než desítku vozidel, které jsou pro hru nesmírně důležitá.

Další LEGO hry ke stažení:

LEGO - Harry Potter: Years 1-4
LEGO - Harry Potter: Years 5-7
LEGO - Indiana Jones: Original Adventures
LEGO - Piráti z Karibiku
LEGO - Batman: The Videogame
LEGO - Batman 2: DC Super Heroes
LEGO - The Lord of the Rings
LEGO - Wolf3D

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Úžasná atmosféra
  • Kompletní sledování příběhu
  • Logické úkoly
  • Snadné ovládání

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: Traveller's Tales
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.lucasarts.com/games/legostarwarsii/
Velikost souboru: 459,13 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7
Verze: 2
Počet stažení: 8376
Publikováno: 05.12.2012
Poslední aktualizace: 2012-12-05 17:18:06
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Adventury a RPG | Akční hry | Dětské hry | Dema her | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Diskuze

Poradna aplikace - LEGO - Star Wars 2: The Original Trilogy

Doporučujeme

Nahoru