Rogue Legacy (1.0.3)
0 %

Akční plošinovka s RPG prvky

Po dlouhých letech dobývání hradu se klan odvážných dobrodruhů rozhodl, že se vydá i dovnitř. Zprvu pomaličku postupovali temnými chodbami, přičemž zabíjeli duchy nebo létající oční bulvy, které potkali v tajemném hradu. Mnoho bojovníků přitom padlo, ale noví nepřestávali přicházet.

Takový je příběh akčního RPG Rogue Legacy. Zajímavým a velmi nevšedním prvkem hry je to, že můžete vždy pokračovat tam, kde vaši předci selhali. To znamená, že pokud vaše postava umře, což se bude stávat často, vstoupíte do nebezpečného hradu přesně tam, kde opustila svět.

Jedná se o velmi chytlavou a návykovou hru, ve které budete neustále postupovat dál, bojovat a sbírat přitom užitečné věci a bonusy. Také budete nacházet zlato, které můžete použít na vylepšení potomka zemřelého hrdiny. Nový hrdina se tedy poučil z chyb svého předka, je mnohem silnější a pro monstra nebezpečnější.

Bojovat budete proti obyčejným monstrům, ale taky proti velmi silným bossům. Aby se vám je podařilo porazit, můžete využít runy, díky kterým nebude vůbec jednoduché vás porazit. Na svých cestách kromě nepřátel narazíte na spoustu plošin nebo překážek a budete se muset smířit s tím, že smrt je skutečná a neodvratná.

Nové levely jsou vytvářeny náhodně, takže nebudete procházet neustále stejné chodby, tudíž zaručuje dlouhé hodiny skvělé zábavy. Každé hraní hry je od toho předchozího naprosto odlišné a nabízí vám spoustu nových možností. Prozkoumejte je i vy.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Možnost opakovaného hraní
  • Akční RPG plošinovka
  • Průzkum tajemného hradu

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: Cellar Door Games
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.roguelegacy.com/
Velikost souboru: 121,69 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.0.3
Počet stažení: 3452
Publikováno: 08.07.2013
Poslední aktualizace: 2013-07-03 14:42:39
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Adventury a RPG | Akční hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Rogue Legacy

Nahoru