SpellForce: The Order of Dawn (The Order od Dawn)
100 %

Mix realtime strategie a RPG

Hra Spellforce The Order of Dawn je originální mix RPG a RTS. Děj hry se odehrává ve fantasy světě, kde se několik mocných mágů pokoušelo vyvolat elementy země. Snahou zničit veškeré zlo však snesli na celý svět katastrofu. Vyvolané elementy se probudily a začaly ničit vše, co jim přišlo do cesty. Z obrovských kontinentů nakonec zbyly jen malé ostrůvky, které jsou propojeny portály. Zlá monstra začala proudit v davech a pustošit poslední zbytky obyvatelstva.

Jeden mocný mág však vkládá naději do rukou runového válečníka. Vy se ocitnete v jeho roli a je pouze na vás zachránit svět. Runy jako takové budete během hraní často sbírat a dostanete se také k runám 6 hratelných ras (lidé, trpaslíci, elfové, orkové, temní elfové, trollové). Díky těmto rasám budete budovat mocné osady, sbírat suroviny a stavět různé typy bojovníků. Ve chvíli, kdy budete mít dostatek vojáků, vydáte se vymlátit celou mapu. Toto je především ta strategická a budovatelská část hry. Existují ovšem mapy, které budete muset projít pouze vy s vaším hrdinou a se skupinou dalších 5 hrdinů, které budete ovládat.

Co se výběru hrdinů týče, můžete zvolit cestu bojovníka, lukostřelce, kouzelníka a každý typ boje má několik stylů boje (těžké a lehké zbraně, kuše a luky, rychlé a tupé zbraně) či magie (bílá, černá, elementární, magie mysli). S každou úrovni vaší postavy získáte body schopnosti, které nasázíte do určitých vlastností a dovedností. Kouzla budete jednoduše sbírat ve formě svitků o různých úrovních. To samé samozřejmě platí o zbraních a zbroji. Nejlepší itemy ovšem získáte plněním vedlejších úkolů. Dostanete například úkol nasbírat pavoučí hedvábí a z něho vám šikovná přadlena vytvoří mocnou magickou róbu. Hlavní úkolová linie hry je velice povedená a dojde k několika zajímavým zvratům. V současně době má Spellforce několik dalších datadisků a dokonce i pokračování Spellforce 2.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Unikátní mix RPG a RTS
  • Výběr hrdinů s mnoha styly boje
  • Výborný příběh a spousty vedlejších úkolů
  • 6 hratelných ras pro strategickou část hry
  • Mnoho předmětů, svitků

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: The Phenomic Zone
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://spellforce.com/
Velikost souboru: 322,22 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: The Order od Dawn
Počet stažení: 754
Publikováno: 05.07.2013
Poslední aktualizace: 2013-07-02 10:54:59
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Adventury a RPG | Dema her | Strategie

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - SpellForce: The Order of Dawn

Doporučujeme

Nahoru