Ape Out (1.0)
0 %

Rytmická mlátička s opicí na útěku

Uvězněna opice se po čase vymanila z lidského zajetí a razí si cestu na svobodu. Její plány zkříží stovky stráží se zbraněmi, které musí odstavit a přejít celých 32 levelů + jeden bonusový. Jedině tak se dostane do volné přírody, ale dokud tak učiní, čeká na ni mnoho hodin běhání, rozbíjení věcí a zabíjení. Ape Out sleduje příběh prchající opice, která disponuje velkou silou a proti její věznitelům razí taktiku krvavé pomsty.

Kdo se jí postaví do cesty pocítí silný náraz a odhození, rozdrcení nebo obyčejní vyhození z okna. Při boji na blízko dokáže opice postavu vzít, udělat si z ní živý štít a střílet ze zbraně přímo do ostatních protivníků. Ti mají různé zbraně i velikost, a i když jsou poměrně jednoduchými terči, ne vždy se jí podaří uprchnout. Stačí totiž pár dobře mířených ran a musí začít level úplně od začátku. Levé tlačítko myši nepřátele pučí a odhazuje, pravým opice postavy chytí a použije jako cestu ven.

Hráči se na vše dívají shora dolů a prostory vězení se před nimi postupně odkrývají. Vždy totiž vidí jen určitou část a nikdy nevědí, co je čeká. Ape Out má totiž náhodně generované úrovně a při neúspěchu a restartu mise jsou postavičky rozestavené jinak, prostředí se změnilo a nedá se tak dopředu předpokládat, kde číhá největší nebezpečí.

Vývojáři z Devolver Digital mají na kontě již nejednu podobnou hru, zmíníme například Hotline Miami. Ve svém oboru jsou mistry a na jednoduchém principu dokáží vybudovat skvostné tituly. I přes nevelký počet možností, jak ve hře udělat něco originálního (po čase začne být tendenční), dokáže udržet pozornost díky dynamické grafice a zejména skvělému hudebnímu doprovodu. Ten reaguje na dění ve vězení a každý úder, výběh nebo výstřel doprovázejí dunivé údery bubnů, frenetické činely a divoké melodie.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Útěk s opicí
  • Skvělý hudební doprovod
  • Procesní generované úrovně
  • Pohled shora dolů
  • Jednoduchý princip
  • Intuitivní ovládání
  • 32 levelů + bonusovka

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: Devolver Digital
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.apeout.com/
Operační systém: Win 7 /Win 8 /Win 10
Verze: 1.0
Počet stažení: 531
Publikováno: 08.03.2019
Poslední aktualizace: 2019-03-08 17:33:05
Zařazeno v kategoriích: Steam hry | Akční hry | Hry a zábava

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Ape Out

Doporučujeme

Nahoru