Blood TC (TC 10.2012)
0 %

Znovuzrození strašidelné klasiky

V roce 1997 vyšla dnes již kultovní hra Blood. Dle názvu je jasné, že krev hrála ve hře velmi důležitou roli. Svou propracovaností, příběhem a hlavně brutální akcí s množstvím různorodých zbraní si ihned získala velkou popularitu. Ta postupně opadala a díky propadáku v podobě druhého dílu s názvem Blood II: The Chosen se na hru postupně zapomnělo úplně. Nyní však Blood oprašuje zašlou slávu a vrací se v podobě kompletní předělávky Blood TC. Starý Blood v novém vzezření a v plné verzi zdarma – co víc si přát.

Blood TC je sice předělávkou staré hry, ale její příběh i jednotlivé scény zůstaly zachovány. Velkých změn doznal hlavní ukazatel, který se změnil ze strohého menu ve velký a graficky propracovaný nástroj, kde je možné vidět kompletní vybavení, včetně počtu nábojů jednotlivých zbraní apod.  

Hra byla postavena na staronovém enginu – původní Build byl nahrazen enginem eDuke32, který byl na základě právě Buildu postaven. Ve výsledku se tedy jedná o praktické zachování všech důležitých vlastností, na které byly hráči zvyklí.

Hráč v Bloodu vystupuje jako popstava jménem Caleb. Ten se chce pomstít svému bývalému mistru - učiteli, za vše, co mu způsobil. Začátek je velmi všeříkající – Caleb se se slovy: „Žiji… Zase!“ vystupuje ze hrobu v pohřebním ústavu, kam byl po své smrti umístěn. Na tom by nebylo až tak nic divného jako to, že má v rukou vidle. Od této chvíle na hráče čeká množství různých živých i mrtvých protivníků – sluhů nenáviděného mistra – učitele. Postupem času Caleb získává nové a silnější zbraně, mezi které patří pistole se světlicemi (velmi účinný zapalovač), dynamit (vybuchuje po dopadu, nevhodné na blízko), Tommy gun a množství speciálních artefaktů (oblíbená panenka voodoo).

Blood TC je velmi vydařenou „obnovou“ zašlého a zapomenutého Blooda. Přináší stabilnější prostředí, lepší grafické zpracování, přidává několik vizuálních efektů a pár nových map k tomu. 

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Temná atmosféra
  • Množství drsných zbraní
  • Sekundární zbraňové módy
  • Kultovní klasika

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Blood TC
Velikost souboru: 34,78 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7
Verze: TC 10.2012
Počet stažení: 4890
Publikováno: 17.11.2012
Poslední aktualizace: 2012-11-17 07:00:00
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Akční hry | Plné hry | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Blood TC

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny

blood-tc: Buglá voda

Ve hře mi dělá velké problémy voda. V určitých místech se chová jako pevná zem a já se nemůžu potopit. Což je problém, protože se v některých misích nemůžu dostat dál

Morte 20.3.2014 Odpovědi (1) Odpovědět
Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru