CellFactor: Combat Training (1.0)
0 %

Akční souboje ve všech rozměrech

Původní hra CellFactor: Combat Training ukázala hráčům možnosti nVidia PhysX výbavy tehdy ještě grafických karet AGEIA (studio bylo následně odkoupeno společností nVidia). Ukázka to byla více než působivá, a tak se vývojáři z Artificial Studios rozhodli pro pokračování. Pod jménem Revolution přišel na herní svět další díl CellFactoru. Ten tak navázal na předchozí zkušenosti a hlavně základ v podobě enginu ze hry CF: Combat Trainig.

Combat Training se tak stal zajímavou exkurzí do světa grafických karet plného nejrůznějších možností a podpory fyzikálních enginů.  Díky vestavěnému akcelerátoru tak mohlo dojít k odlehčení zátěže na procesoru, který k těmto výpočtům není zdaleka tak vhodný. Ve výsledku tak hráč zvýšil plynulost hry a snížil zátěž procesoru.

Combat Training nabízí základní herní mechanismus, který je však doplněn o několik velice zajímavých možností. V základu si hráč může zvolit některou ze zbraní, se kterou se bude po mapě pohybovat. S její pomocí se může bránit nebo naopak útočit a likvidovat tak ostatní. K tomu všemu získá několik dalších schopností, které mu mohou jednak výrazně pomoci a zároveň zvýší požitek ze hry. Hráč totiž ovládá telekinetické schopnosti a je tak schopen předměty přitáhnout nebo odpudit. A to platí dokonce i na jednotlivé herní postavy. Zároveň může použít speciální agregační střely, které kolem sebe po dopadu vytvoří velmi silné pole, které do sebe vtáhne všechny okolní předměty. Není pak nic jednoduššího, než do toho chumlu vhodit granát.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Vynikající fyzikální engine
  • Skvělé a netradiční možnsoti
  • Telekineze
  • Velký zbraňový arzenál

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: Artificial Studios
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.cellfactorgame.com/cfct.html
Velikost souboru: 489,56 MB
Operační systém: Win 7 /Win Vista /Win XP /Win 8
Verze: 1.0
Počet stažení: 750
Publikováno: 30.03.2013
Poslední aktualizace: 2013-03-30 06:00:00
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Akční hry | Dema her | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Diskuze

Pro přispívání do diskuze se musíte nejprve přihlásit. Prihlásit se

Poradna aplikace - CellFactor: Combat Training

Pro přispívání do poradny se musíte nejprve přihlásit.

Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 3. díl

217181 přečteno

Pixwords nápověda 1. díl

847323 přečteno
Nahoru