Chivalry 2 (Beta - Official Site)
100 %

Středověká řezničina s obrovskými souboji rytířů

Temné období lidské historie se na bojišti odrazilo absolutním červeným mořem krve, ve kterém se chystá Chivalry 2 uzurpovat zpět královský trůn na poli slasher titulů. Středověk byl plný bojů o moc, ať už mezi rody nebo mezi celými národy. Zúčastněte se těch nejmasivnějších a nejbrutálnějších bitev zasazených právě do období, kterému vládli obrovské hradní komplexy, intriky, náboženští fanatici a brutalita.

Chivalry 2 přichází jako nástupce velmi úspěšného předešlého titulu - také s názvem Chivalry - a přináší řadu novinek, které ale staví na zažitých principu svého předchůdce. Tvůrci z Torn Banner Studios si co-to půjčují z dalšího úspěšného středověkého bojového titulu - MORDHAU - a začleňovány zejména vylepšený soubojový systém a propracovanější lokality.

Už tradičně si můžete vybrat, zda budete hrát za vznešených rytířů s těžké zbroji s obouručním mečem, nebo se raději budete specializovat na střelbu z luku, kuše a pod. Vojska se v minulosti skládaly hlavně z poddaných a šlechta byla zastoupena v menšině. Proto se i zde v Chivalry 2 vydáte do boje ta spoře oděných válečníků, kterým nepatří rytířský titul a slouží výhradně svému pánovi.

Podstatou hry bude souboj dvou znepřátelených táborů, který bude končit vítězstvím vždy jen jedné strany. Ať už půjde o dobývání hradu nebo o jeho obranu, o plenění vesnic nebo jejich chránění, na své si přijdou všichni milovníci středověké tématiky. Online multiplayer je až pro 64 hráčů na jedné mapce, kteří se v rámci svého týmu snaží o jediné - vyhrát za každou cenu. Kooperace je nezbytnou součástí bitev, stejně tak obětování se pro vyšší dobro celku.

Taktika, strategie a držení správné pozice je klíčovým faktorem, který ovlivňuje celkový výsledek bitev. Nádherné lokality mají vlastní temnou atmosféru a propracovanost je tak vysoká, že například při dobývání hradu bude útočící tým mít několik možností, jak proniknout na a za hradby. Spolupráce je gro úspěchu, proto doporučuji hrát s přáteli například přes Discord, abyste mohli spolu komunikovat a společně podnikat mise.

Minimální požadavky na PC:

CPU: Intel Core i5-2500K 3.3GHz / AMD FX-8320
RAM: 8 GB
GPU: NVIDIA GeForce GTX 960 2GB / Radeon R9 380
HDD: 50 GB volného místa
Další: Windows 7 64-Bit

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Středověká brutalita
  • 64 hráčů na jedné mapě
  • Různé herní třídy
  • Nádherná grafika
  • Propracované lokality
  • Pokračování úspěšné značky
  • Vylepšený soubojový systém
  • Meče, sekery, kuše, luky, dýky...

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: https://chivalry2.com/
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: Torn Banner Studios
Operační systém: Win 7 /Win 8 /Win 8.1 /Win 10
Verze: Beta - Official Site
Počet stažení: 1455
Publikováno: 06.04.2021
Poslední aktualizace: 2021-04-06 00:29:20
Zařazeno v kategoriích: Multiplayerové hry | Hororové hry | Epic Games hry | 3D hry | Akční hry | Hry a zábava

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 3 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Chivalry 2

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru