Flying Heroes (1.0)
0 %

Akce od tvůrců Vietcongu

Čeští vývojáři již mnohokrát potvrdili, že patří mezi schopné a kreativní tvůrce počítačových her všech možných žánrů. Stačí si vzpomenout na Mafii, Operaci Flashpoint, Machinarium nebo třeba právě na Vietcong. Tvůrci Vietcongu, brněnské studio Pterodon, totiž ještě před Vietcongem vydalo jednu velice zajímavou akční pecku. A ta sklidila pochvalu jak hráčů, tak kritiků a nejspíše dodala kuráže autorům a ti se mohli pustit do odvážného projektu velké akční hry Vietcong. Flying Heroes je tak vlastně dvojnásobným úspěchem.

Flying Heroes je vlastně jakousi českou fantasy obdobou hry Quake 3 Arena, která vyšla jen nedlouho před ní. Jedná se vlastně o akční multiplayer (který však disponuje klasickými single kampaněmi) se zasazením do fantasy světa. A jak je z názvu patrné, místo klasického běhání se bude létat. Hráči tak osedlají různé létající stvůry nebo nastoupí do pekelných strojů a vzlétnou vstříc nepříteli. Na výběr je několik různých povolání s naprosto odlišnými herními schopnostmi.

Flying Heroes představují závan svěžího větru v zatuchlých vodách klasických akčních multiplayerů. Navíc již jen proto, že hra pochází od úspěšného českého studia, si zaslouží, aby ji hráči vyzkoušeli.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Skvěle zpracované ovládání
  • Výjimečný herní koncept
  • Akční letecký multiplayer

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: Pterodon Software
Potřeba instalace: ano
Velikost souboru: 96,86 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.0
Počet stažení: 529
Publikováno: 01.08.2013
Poslední aktualizace: 2013-07-25 14:42:03
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Akční hry | Dema her | 3D hry | Multiplayerové hry

Ohodnoťte aplikaci!


Diskuze

Poradna aplikace - Flying Heroes

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 1. díl

849013 přečteno
Nahoru