Mujsoubor.cz

For Honor

83 %

Bojová mlátička v krásném hávu

Středověkých bojových her není nikdy dost. Společnost Ubisoft to dobře ví a i přes nepříliš šťastnou politiku pro hráče, kteří musejí častokrát platit více, než káže zdravý rozum, je For Honor těsně po vydání milým, ale drahým překvapením.

Hra se zaměřuje na krvavé a bohapusté boje hráčů, kteří si mohou zahrát singleplayer, tak online. Právě hraní s jinými lidmi je ale nastavena tak, že se musí platit měsíčně menší poplatek, což při ne tak velkém herním titulu může být někdy problém a sehnat hráčů nemusí být v regionu vůbec jednoduché. Singleplayer není hlavním tahounem hry a nenabízí nic mimořádného. Hlavní částí je již zmíněný multiplayer. Pojďme se ale podívat na jiné aspekty hry.

V historicky nelogických soubojích se setkají samurajové, Vikingové a středověký rytíři. Tvůrcům určitě nešlo o vykreslení reality minulosti tak, jak to známe například ze série Total Wars. Herní postavy mají parádní výstroj i množství zbraní na výběr a je jen na hráčích, jak si svého bojovníka vybaví. Každá Classa má své několik typických bojovníků: při Vikinzích je to Raider s obouruční sekerou, za samurajů je to Kensei s mečem nodači a rytířů zastupuje například Warden s obouručním obrovským mečem.

Hráči si zahrají několik módů, většinou známých z jiných her. Dominion je o ovládání a obsazování území, Brawl je souboj 2v2, Elimination je bez oživování a vyhrává poslední živý bojovník nebo mód Skirmish je v podstatě týmový death match. Na konci každého zápasu získává bojovník zkušenosti a také je zde i loot, kde hráči získají určité části brnění nebo zbraně a mohou si je tak připojit k celkové výzbroji.

For HonorDrsný soubojSamuraj

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Průměrný singleplayer
  • Lahodný multiplayer s chybičkami v připojení
  • 3 herní "národy"
  • Několik známých módů
  • Vylepšování bojovníka a vizuální úprava
  • Lootování
 

For Honor

Doporučujeme

Souhrnné informace

Licence: Placená
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.ubisoft.com/en-GB/game/for-honor/
Operační systém: Windows XP/XP 64bit/Vista/Vista 64bit/7/7 64bit/8/8 64bit Win10
Verze: 1.0
Počet stažení: 368
Publikováno: 15.2.2017
Poslední aktualizace: 15.2.2017
Zařazeno v kategoriích: 3D hry, Adventury a RPG, Akční hry, Multiplayerové hry, Steam hry

Značky

Podobné programy

Diskuse

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napsat vzkaz

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  8 0 3 3 0 9  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
For Honor

For Honor

Drsný soubojFor Honor

Drsný souboj

SamurajFor Honor

Samuraj

PasováníFor Honor

Pasování

Dva proti jednomuFor Honor

Dva proti jednomu

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  8 9 8 b a f  :
 
Nadpis:
Text:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)