Mujsoubor.cz

Přihlášení

zapomenuté heslo | nová registrace

For Honor

83 %

Bojová mlátička v krásném hávu

Středověkých bojových her není nikdy dost. Společnost Ubisoft to dobře ví ai přes nepříliš šťastné politice pro hráče, kteří musejí častokrát platit více, než káže zdraví rozum, je For Honor těsně po vydání milým, ale drahým překvapením.

Hra se zaměřuje na krvavé a bohapusté boje hráčů, kteří si mohou zahrát singleplayer, tak online. Právě hraní s jinými lidmi je ale nastavena tak, že se musí platit měsíčně menší poplatek, což při ne tak velkém herním titulu může být někdy problém a sehnat hráčů nemusí být v regionu vůbec jednoduché. Singleplayer není hlavním tahounem hry a nenabízí nic mimořádného. Hlavní částí je již zmíněný multiplayer. Pojďme se ale podívat na jiné aspekty hry.

V historicky nelogických soubojích se setkají samurajové, Vikingové a středověký rytíři. Tvůrcům určitě nešlo o vykreslení reality minulosti tak, jak to známe například ze série Total Wars. Herní postavy mají parádní výstroj i množství zbraní na výběr a je jen na hráčích, jak si svého bojovníka vybaví. Každá Classa má své několik typických bojovníků: při Vikinzích je to Raider s obouruční sekerou, za samurajů je to Kensei s mečem nodači a rytířů zastupuje například Warden s obouručním obrovským mečem.

Hráči si zahrají několik módů, většinou známých z jiných her. Dominion je o ovládání a obsazování území, Brawl je souboj 2v2, Elimination je bez oživování a vyhrává poslední živý bojovník nebo mód Skirmish je v podstatě týmový death match. Na konci každého zápasu získává bojovník zkušenosti a také je zde i loot, kde hráči získají určité části brnění nebo zbraně a mohou si je tak připojit k celkové výzbroji.

For HonorMasový soubojSamuraj

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Průměrný singleplayer
  • Lahodný multiplayer s chybička v připojení
  • 3 herní "národy"
  • Několik známých módů
  • Vylepšování bojovníka a vizuální úprava
  • Lootování
 
For Honor

Doporučujeme

Souhrnné informace

Licence: Placená
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.ubisoft.com/en-GB/game/for-honor/
Operační systém: Windows XP/XP 64bit/Vista/Vista 64bit/7/7 64bit/8/8 64bit
Verze: 1.0
Počet stažení: 21
Publikováno: 15.2.2017
Poslední aktualizace: 15.2.2017
Zařazeno v kategoriích: 3D hry, Adventury a RPG, Akční hry, Multiplayerové hry, Steam hry

Značky

Podobné programy

Diskuse

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napsat vzkaz

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  4 7 9 2 d 6  :
 
Vzkaz:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)