OVERKILL's The Walking Dead (1.0.3)
0 %

Dlouho očekávaný multiplayer ze zombie prostředí

Nadšenost z univerza The Walking Dead u diváků upadá každou sérií více a více, sledovanost jde dolů vodou a i zombie tematika již není tak oblíbená a "přehajpovaná", jak před pár lety. I přesto jde ale o stálici v herních žánrech, která neurazí a hráčskou základnu si najde. To je, víceméně, případ i nového online FPS titulu OVERKILL's The Walking Dead. Plánované vydání se již několik let odkládalo a plnohodnotné hry jsme se dočkali až nyní.

Děj je zasazen do krátkého časového horizontu po propuknutí epidemie, konkrétně do hlavního města Washingtonu D.C. V něm se utká čtveřice náhodných přeživších, kteří budou společnými silami bojovat o přežití. Spolupráce je hlavním základem hry a jediným způsobem, jak se udržet na živu a plnit dílčí úkoly. Maya, Aiden, Heather a Grant jsou jména postav s různými schopnostmi, které jsou alfou a omegou při pomáhání si a postupu hrou. Právě správnou kombinací těchto skillů je možné dosáhnout úspěchu.

OVERKILL's The Walking Dead je sice akční a brutální hrou, ale nejvíce se zaměřuje na stealth přístup. Hráči tak zabíjejí potichu a hlavně nenápadně. Na své krvavé choutky mohou využít chladné zbraně, jako například krumpáče, sekery, nožíky, železné tyče apod., ale i střelné, no hlučnější, zbraně typu pistole, samopaly, brokovnice atd. Stálicí je kuše - tichá a účinná zbraň umožňující odstavit zombíky z dálky. Survival prvky jsou zastoupeny nejen nutností přežít, ale i craftěním předmětů či nedostatkem munice, což například znamená, že při takové kuši je vždy dobré posbírat si šípy zpět.

Graficky nejde o žádný zázrak, ale ani urážku hráčů. Nejde o vizuální orgie, ale ani o propadák. OVERKILL's The Walking Dead je "tak akorát". Unreal Engine umožnil vytvořit temné a krvavé prostředí, které komiksům Živí mrtví sedí. Za pozornost stojí i ponurá a ambientní hudba umocňující pocit beznaděje a samoty (pokud se hráči od sebe oddělí, šance na přežití rapidně klesají). Na hře se podílel i Robert Kirkman, tvůrce komiksů, který se tentokrát spolu s vývojáři zaměřil na události mimo seriálové tvorby.

Minimální požadavky na PC:

CPU: Intel Core i5-4460
RAM: 6 GB
GPU: GeForce GTX 750 Ti
HDD: 60 GB volného místa
Další: Win 10

Hlavní funkce a vlastnosti

  • 4 herní postavy
  • Kombinování schopností
  • Stealth přístup i krvavá akce
  • Události těsně po propuknutí epidemie
  • Craftění, sbírání surovin
  • Chladné i střelné zbraně
  • Unreal Engine
  • Dozor Roberta Kirkman

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: OVERKILL - a Starbreeze Studio.
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.overkillsthewalkingdead.com/
Operační systém: Win 7 /Win Vista /Win XP /Win 10 /Win 8
Verze: 1.0.3
Počet stažení: 105
Publikováno: 09.11.2018
Poslední aktualizace: 2018-11-09 12:06:35
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Akční hry | 3D hry | MMO hry | Multiplayerové hry | Steam hry

Ohodnoťte aplikaci!


Diskuze

Pro přispívání do diskuze se musíte nejprve přihlásit. Prihlásit se

Poradna aplikace - OVERKILL's The Walking Dead

Pro přispívání do poradny se musíte nejprve přihlásit.

Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 1. díl

847323 přečteno

Pixwords nápověda 3. díl

217181 přečteno
Nahoru