Psi-Ops: The Mindgate Conspiracy (1.0)
100 %

Akční adventura s nadpřirozenými schopnostmi

Psi Ops: The Mindgate Conspiracy představuje další z nemnoha plných her, které byly vydány k volnému používání. Jedná se tak o kompletní zábavu a to zcela zdarma – a že je čím se bavit. Menší nevýhodou je vložená reklama, která ale kvalitu hry nebo samotnou její hratelnost nesnižuje. 

Hlavní postavou hry je Nick Scryer. Nick je ztělesněním představy o správném a spravedlivém americkém občanovi. Navíc je to voják a člen tajné skupiny, která byla cvičena v nadpřirozených schopnostech, aby následně její členové pronikli do teroristické organizace a tu zneškodnili.

Nick je ale zajat a spolu s ostatními společníky unesen mocným generálem, který se snaží o co jiného než nadvládu nad celým světem. K tomu mu má pomoci nejen vlastní psionická schopnost, ale hlavně speciální artefakt Monolit.

Hlavnímu hrdinovi se podaří za pomoci krásné ženy uprchnout, zatímco zbytek jeho bývalého týmu je různými schopnostmi předělán na jednotku loutek, které absolutně poslouchají svého pána. Nick se rozhodne pronásledovat generála s cílem jej zabít. Ten mu neustále uniká a posílá mu do cesty své nejschopnější muže, které Nick pomocí svých schopností poráží. Nakonec dojde k finálovému střetu s generálem.

Hra je směsicí klasické akční hry, zabírané z méně obvyklého pohledu třetí osoby a adventury. V ní musí hráč zacházet s různými předměty, překonávat nástrahy a pasti a hlavně plnit logické úkoly, které jej posunou dále v příběhu. Vedle běžných zbraní jakými je kulomet nebo samopal disponuje Nick šesti speciálními schopnostmi. Telekinezí, Vzdáleným viděním, Čerpáním energie, Myšlenkovou kontrolou, Ovládáním ohně a Aurou vidění. Telekineze je nejsilnější vlastnost, díky které je možné házet prakticky čímkoli, co není pevně spojeno se zemí – barely, protivníci, kameny, atd. Vzdálené vidění umožňuje nahlédnout do míst, kde se hlavní postava vůbec nenachází a prozkoumat tak místnost před tím, než do ní hrdina vkročí. Čerpání pak slouží k dobíjení energie, které jednotlivé schopnosti spotřebovávají. Čerpat lze jak z mrtvého, tak z živého těla, kterému logicky způsobí smrt. Kontrolou dokáže Nick ovládnout cizí mysl, díky další vlastnosti si pak velmi dobře rozumí s ohněm a Aura vidění mu umožňuje vidět skryté nebo tajné věci a hlavně speciální nepřátele, kteří se zjevují těsně před samotným útokem.

Psi Ops nabízí zajímavý příběh, který je podpořen skvělým ovládáním a velmi netradičními možnostmi. Hráč si tak může vyzkoušet tajné schopnosti, kombinovat je se střelbou a nakonec se dostat až k samotnému generálovi

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Skvělé ovládání
  • Zajímavé schopnosti
  • Poutavý příběh
  • Kombinace schopností a střelby

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Midway
Potřeba instalace: ano
Velikost souboru: 2.632,81 M
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7
Verze: 1.0
Počet stažení: 7076
Publikováno: 14.11.2012
Poslední aktualizace: 2012-11-14 09:00:00
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Adventury a RPG | Akční hry | Plné hry | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 2 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
filip
filip

psi ops mi nejde mam problém takový že mi to píše že nemam wifi přitom jí mam nejvíc jak to jde pomůžete mi děkuji.

15.02.18 13:27 reagovat

Dominik
Dominik

ja mam podobny problem jako michal ale me to napise abych zapnul internet a pritom sem na wifi pripojenej zkousel sem se odpojit a pripojit pak hru zapnout ale nic porad to sami poradte mi co mam delat pls. dik

04.11.14 20:27 reagovat

Michal
Michal

dobrý,jak tuto hru spustím tak se mi napiše creature eror a poté následně se neobevi ani toto.prosim o pomoc .dekuji

27.08.13 04:38 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den, přeinstalujte ovladače ke grafické kartě a stejně tak aktualizujte ovladače. Pokud ani to nepomůže, problém by mohl být v nízkém výkonu Vašeho PC. Ovšem minimální požadavky hry jsou tak nízké, že se jedná o málo pravděpodobný stav.

27.08.13 09:53 reagovat

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
adams31

adams31
Nepříhlásený užívatel

26.01.2015

95 %

pluswow kruta hra něco jako far cry

plusžádná proti

Poradna aplikace - Psi-Ops: The Mindgate Conspiracy

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny

psi-ops-the-mindgate-conspiracy: Bude druhý díl ??

tuto hru jsem so koupil celou jsem ji dohral a zajímalo by mě kdy víde nový díl nevíte nekdo ?? nějak sem pobral že v roce 2014-2015 což si moc nemyslím

Pollan 19.5.2013 Odpovědi (1) Odpovědět
Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru