Mujsoubor.cz

Přihlášení

zapomenuté heslo | nová registrace

S.T.A.L.K.E.R. Lost Alpha

87 %

Předělávka legendární Stalker hry Shadow of Chernobyl

Akční hra s ponurou atmosférou jménem S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl se pro mnoho hráčů stala etalonem survival akčního hororu z postapokalyptického prostředí. A přestože se jednalo o rozsáhlou, propracovanou a dějově bohatou hru, ne všechny plány a data byly vloženy do finálové verze hry. Tohoto imaginárního dluhu se chopila parta nadšenců z moderské skupiny dez0wave, která v roce 2008 začala pracovat na kompletní předělávce původní hry. Respektive se snažili o zhmotnění své představy o hře, o jejím ději, možnostech, příběhu a mechanismech.

Hra S.T.A.L.K.E.R. Lost Alpha (zkratka S.T.A.L.K.E.R. zosobňuje hlavní vlastnosti herních postav postapokalyptického světa: Scavengers, Trespassers, Adventurers, Loners, Killers, Explorers, Robbers. V překladu tedy Padouši, Vetřelci, Dobrodruzi, Samotáři, Zabijáci, Průzkumníci a Zloději) je vystavěna na stejném základu jako původní SoC. Engine byl samozřejmě upraven, doplněn mnoha grafickými vylepšeními (dle DirectX 10) a obecně modernizován. Milovníci původního dílu se tak mohou těšit na autentickou atmosféru Zóny, nebezpečné prostředí anomálií a mrzkou cenu lidského života, který může být snadno ukončen některým z mnoha druhů zmutované havěti nebo samotným S.T.A.L.K.E.R.em

Upozornění: hra je rozdělena do 4 archivů, které je třeba stáhnout a rozbalit. Následně stačí spustit .exe soubory. (Uživatelé 32-bit systémů si budou muset pro zdárný chod hry smazat ve hře 3 soubory: msvcp120.dll, msvcp120d.dll a msvcr120.dll)

S.T.A.L.K.E.R. Lost AlphaPostapo prostředíRozmluva

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Propracovaný příběh
  • Vyvíjeno ve volném čase
  • Zachování původní atmosféry
  • FPS
 

Verze LA - 1. díl - 2.097,15 M

Doporučujeme

Souhrnné informace

Licence: Zdarma
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.dezowave.com/
Velikost souboru: 2.097,15 M
Operační systém: Windows XP/XP 64bit/Vista/Vista 64bit/7/7 64bit/8/8 64bit
Verze: LA - 1. díl
Počet stažení: 3477
Publikováno: 29.4.2014
Poslední aktualizace: 29.4.2014
Zařazeno v kategoriích: 3D hry, Akční hry, Hororové hry, Plné hry

Značky

Podobné programy

Diskuse

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napsat vzkaz

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  9 2 e a c 0  :
 
Vzkaz:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)