Splinter Cell: Pandora Tomorrow (Pandora Tomorrow)
100 %

Druhý díl skvělé stealth akce

Herní série Splinter Cell je známá po celém světě. Všechny její díly jsou založeny na románech oblíbeného spisovatele Toma Clancyho. Ten se v nich věnuje intrikám, politickým konfliktům a hlavně špionskému pozadí všech těchto navenek čistých problémů.

Ve hře Tom Clancy’s Splinter Cell: Pandora Tomorrow se hráč opět stává tajným agentem Samem Fisherem, před kterým stojí opět jeden z nelehkých úkolů. V roce 2006 Spojené státy americké uznali nový stát Východní Timor a poslali na jeho území svého člověka, který byl špičkově vycvičen agenturou CIA. Ten měl zajistit další cvičení a školení místních obranných složek a upevnit tak vliv USA v dané zemi. Jenže vše se nějak zvrtnulo, a místo aby se zmíněný pracovník postaral o boj proti komunismu, postavil se téměř na opačnou stranu. Obklopil se zkušenými i nezkušenými zabijáky a v zemi americkou ambasádu.  Na Samovi je nyní dát vše do pořádku. A to pěkně tiše a bez nejmenší známky vlastní činnosti.

Hra nabízí osm misí, přičemž demo disponuje dvěma. Tou nejzajímavější je pravděpodobně tajná mise ve vlaku, kde musí Sam získat důležité informace, které mu mohou dále pomoci. V misi se sice nebude moc střílet, ale adrenalinové momenty chybět nebudou. Hráč totiž svoji postavu musí přesunout do různých vagónů a to tak, aby nikdo nic nezpozoroval. Využívá tedy jak střechu vlaku, tak jeho podvozek nebo vnější boční stěnu. Stačí tedy málo a Sam skončí jako mastný flek někde uprostřed kolejiště během temné noci.

Hráč má podobně jako v předchozím dílu k dispozici pistoli s tlumičem a nyní s laserovým zaměřovačem. Velmi důležitý je směrový mikrofon, který se často stává jeho nejdůležitějším kusem vybavení. Samovi schopnosti jsou podpořeny nočním viděním a infra kamerou.

Oproti předchozímu dílu byly mírně upraveny jednotlivé pohyby, umožněno tažení těla při otvírání dveří a bylo znatelně zapracováno na vylepšení grafického vizuálu hry.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Vylepšená grafika
  • Laserový zaměřovač
  • Neslyšný pohyb
  • Hra založena na stealth systému
  • Pohled do řemesla tajných agentů

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: Ubisoft Shangai
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://splintercell.ubi.com/blacklist/en-US/index.aspx
Velikost souboru: 63,74 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7
Verze: Pandora Tomorrow
Počet stažení: 3893
Publikováno: 26.09.2012
Poslední aktualizace: 2012-09-26 14:00:00
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Akční hry | Dema her | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Splinter Cell: Pandora Tomorrow

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 1. díl

869516 přečteno
Nahoru