Stubbs the Zombie (1.0)
0 %

Staňte se zombie

Pro jednou se obvyklé role v počítačových hrách otáčejí a hráči si tak vyzkouší tu méně frekventovanou. Ve hře Stubbs the Zombie se stanou oživlými mrtvolami, které si potrpí na speciální delikatese v podobě lidského mozku.

Hra Stubbs the Zombie je netradiční nejenom v rozdělení rolí, ale hlavně v drsném přístupu. Ten umně kombinuje brutální akci spolu s černý humorem.

Příběh hry začíná v roce 1933, tedy v době velké hospodářské krize ve Spojených státech. Hlavní hrdina je svým klientem zabit a zakopán, aby se o dvacet let probudil pod silně hnojeným trávníkem moderního města jménem Punch Bowl. To vzniklo jako výkladní skříň pokroku a bohatství. Hlavní hrdina Stubbs však do města nezapadá a rozhodně nezapadá mezi ostatní lidi. Stala se z něj totiž zombie, které chutná lidský mozek a navíc dokáže svoji nákazu rychle předávat dalšm.

Ve hře Stubbs the Zombie mají hráči mimo klasických zombie útoků i několik velmi podivných. Postupným vylepšováním může hráč získat schopnost mlátit ostatní jejich bývalými končetinami, utrhnout tu svoji a na dálku tak řídit některého z lidí, utrhnout kus svých plandavých střev a použít jej jako granát nebo si utrhnout vlastní hlavu a hodit ji jako bombu.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Brutální akce
  • Vtipné momenty
  • Futuristické město
  • Kvalitní ovládání

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: Wideload Games
Potřeba instalace: ano
Velikost souboru: 242,17 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.0
Počet stažení: 582
Publikováno: 30.05.2015
Poslední aktualizace: 2015-05-28 15:49:02
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Akční hry | Dema her | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Stubbs the Zombie

Doporučujeme

Nahoru