Wolfram (1)
60 %

Moderní předělávka nesmrtelného Wolfensteina 3D

Hra Wolf je neuvěřitelným milníkem v rámci akčních her. Jedná se totiž o jednoho z prvních zástupců 3D her. I když jeho pojetí 3D bylo na úplně jiné úrovni, než jak jsou hráči zvyklí jej chápat v dnešní době. Nicméně, tato slavná hra se dočkala kompletního přepracování a vychází ve formě freewaru.

Na hráče čeká kompletní bludiště chodeb a jednotlivých úrovní, množství nepřátel, psi a poklady. To vše včetně celého příběhu bylo zachováno. Celkově se Wolfram velmi blíží původní verzi a to i herní atmosférou, která je stejně jako před dvaceti lety vynikající.

Hráč má k dispozici prakticky stejné rozhraní jako u původní verze: v průhledné liště je zobrazen počet nalezených pokladů, aktuální úroveň, obličej (měnící se dle zdravotního stavu), počet životů a množství nábojů v zásobníku a celkově.

Během hry se hráč setkává s klasickými strážemi, psi, velkým množstvím dveří, nebezpečnými rohy a k dispozici postupně dostane několik různých zbraní. Celá hra pak končí klasickým finále – soubojem s hlavním padouchem celé hry.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Kompletní předělávka Wolfenstein 3D
  • Postaveno na novém enginu
  • Nové zvuky, textury
  • Zachován systém, příběh i atmosféra

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Chain Studios
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://chainstudios.hlfx.ru/
Velikost souboru: 159,61 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7
Verze: 1
Počet stažení: 4046
Publikováno: 11.12.2012
Poslední aktualizace: 2012-12-11 16:49:44
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Akční hry | Plné hry | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 3
Hlasováno: 3 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Jirka

Jirka
Nepříhlásený užívatel

07.11.2015

25 %

pluspěkné

plusale sekne se a nejde dál....

Wolf

Wolf
Nepříhlásený užívatel

05.01.2015

45 %

plusTakže...hledal jsem wolfsteina 3d už několik let dá se říct, ale tohle mě opravdu dostalo ikdyž?? Má to mouchy a dost podstatnýý .1.Je pro mě zásadou že když nebudu mířit samopalem i tak se trefím na první rány .. u wolframu ??TO tak neplatí ...Další věc,je to příšerné a stupidní "houpaní" pánové mě příjde tenhle "rádoby nástupce" pěkně odfláknutej !!!!Vážil jsem si wolfa jak nikdy víc wolf3D je pojem "LEGENDA" ale "VY jste tu legendu tak strašně "ZMRVILY" že tohle se prostě uhrát nedá .. není to kompletní TA serie těch 5 nebo osmi levelů ..Promě osobně tohle byla "BYLA" bohužel legenda už nikdy se tak nestane navíc .. servr uložto.cz .. tam si přečtěte recenze které na wolfa3d byly TAM někdo tu finalni a prvni verzi zaviroval ..remejk nikdy neznamená lepšíí TADY to zavirované není ale kdo víí kdo se časem k tomuhle nachomejtne !MUJ NAZOR"

plus1.U psů to vypadá jakoby prošli fejsliftem 2.hodně mě mrzi že vás nenapadla čeština bylo byto lepšíí a mnohem lip by se v tomhle orientovalo .

A jetu finále .... finální verzi přes drob box už si nikdy nezahraju pač ta finál verze je chycená virama ..bohužel a na tuhle nemám tak nějak silu .." pláču bolestí nad tím jak tohle dopadlo .. chudák B.J.Blaskowitz ....

Poradna aplikace - Wolfram

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru