X-Men: The Official Game (1.0)
60 %

Akční hra s oblíbenými mutanty

Filmová série X-Men zaujala mnohé diváky, přičemž se neomezila jen na fanoušky komiksů a získala kladný ohlas i mimo jejich základnu. Není proto divu, že i hra, která se věnuje hned několika hlavním postavám jak komiksu, tak logicky i filmu, získala obdobný věhlas.

Akční hra X-Men: The Official Game staví na událostech druhého a třetího dílu filmové série, tedy X-Men 2 a X-Men: Last Stand. Herní příběh se zároveň stává mostem mezi oběma snímky. Hráč se postupně ponoří do mysli a hlavně schopností Wolverina, Nightcrawlera a Icemana, aby splnili jeden zásadní úkol. Profesorovi totiž byla ukradena jedna důležitá a nenahraditelná součást Cerebra. Během získávání součástky hlavní trojice náhodou vykoná zásadní objev. Přijdou totiž na plán, kterým chce  Stryker zbavit svět nepohodlných mutantů. Společně s mocnou organizací Hydra vyrábí speciální roboty s názvem Sentinel, kteří se mají o smrt X-Menů postarat.

X-Men: The Official Game nabízí množství akce, včetně několika zajímavých soubojů hlavních postav. Pro fanoušky filmové série je hra jasnou povinností.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Množství akce
  • Pěstní souboje
  • Speciální schopnosti

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Beenox Studios
Potřeba instalace: ano
Velikost souboru: 461,94 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.0
Počet stažení: 2458
Publikováno: 14.11.2013
Poslední aktualizace: 2013-11-13 17:52:27
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Akční hry | Dema her | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 3
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - X-Men: The Official Game

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Nahoru