Mujsoubor.cz

Přihlášení

zapomenuté heslo | nová registrace

TrustPort Total Protection 2013

81 %

Kvalitní antivirové řešení z dílny českých vývojářů

TrustPort Internet Security 2013 je dalším z řady kvalitních a hlavně funkčních bezpečnostních řešení pro PC. Program se skládá z několika základních modulů. Každý z nich se specializuje na jinou oblast ochrany uživatele. Program je tak dynamičtější, snadněji ovladatelný a díky logickému rozdělení ovládacích prvků i přehlednější.

Mezi moduly patří Antivirus a Antispyware. Ty se starají o primární bezpečnost. Kontrolují tak spouštěné i stahované programy a soubory, včetně těch, které pocházejí z flash disků a jiných médií. Další součástí je Osobní firewall. Firewall je preventivní ochranou – zajišťuje bezpečnost při internetovém spojení. Ještě než je navázáno spojení, firewall kontroluje jejich legitimitu. Stará se také o aplikace, které chtějí komunikovat nebo jiným způsobem interagovat pomocí internetového připojení. Kontrola hardwarových periferií se zabývá nadstandartním stupněm ochrany. Pomocí nastavení lze ovládat nebo zamezit přístupu k externím médiím. Dle zvoleného profilu tak nebude možné přistupovat k flashdiskům nebo optickým diskům. Šifrování a skartace dat. Tento modul se zabývá bezpečným ukládáním dat, které lze zajistit dvěma způsoby. Buď jsou data zašifrována, nebo uložena na disku s šifrovaným přístupem. Modul zároveň umožňuje data nenávratně a dokonale mazat. Záchranný systémový disk je součást, která uživatele zachrání při opravdu kritických situacích. Pokud dojde k opravdovému ohrožení dat, lze nabootovat z této diskové sekce původní systém s antivirem a problém externě odstranit. Portunes je velmi zajímavým modulem, který uchovává a zároveň bezpečně synchronizuje uživatelská hesla skrze cloudovou službu. Umožňuje tak aktuální a pohodlný přístup k heslům (kompatibilita je zajištěna u platformy Windows a telefonů iPhone).

TrustPort Total Protection 2013NastaveníPortunes

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Kvalitní a dynamické bezpečnostní řešení
  • Přehledné rozdělení
  • Funkce jsou modulovány
  • Snadné ovládání při vysoké funkcionalitě
  • Portunes – bezpečné ukládání hesel
 

Verze 2013 - 259,64 MB

Doporučujeme

Souhrnné informace

Licence: Zkušební verze
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.trustport.com/cz
Velikost souboru: 259,64 MB
Operační systém: Windows XP/Vista/Vista 64bit/XP 64bit/7/7 64bit
Verze: 2013
Počet stažení: 607
Publikováno: 12.10.2012
Poslední aktualizace: 12.10.2012
Zařazeno v kategoriích: Antispyware, Antiviry, Firewall a proxy, Ochrana počítače

Značky

Podobné programy

Diskuse

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napsat vzkaz

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  3 5 9 4 b 1  :
 
Vzkaz:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)