Giana Sisters: Twisted Dreams (1.0)
0 %

Výjimečná plošinovka

Fanoušci Maria a dalších plošinovek by měli zbystřit svoje smysly a věnovat pozornost speciálnímu hernímu počinu jménem Giana Sisters: Twisted Dreams. Hra byla v době vývoje pracovně nazvána Project Giana, ale po úspěchu na Kickstarteru vývojáři hru přejmenovali a vydali pod zmíněným názvem Giana Sisters.

Hra v současnosti představuje svěží vítr nad klidnými a stojatými vodami, které okupují Mario společně s Raymanem. Giana Sisters po hráčích navíc vyžadují skvělou koordinaci, orientaci v prostoru, představivost a celkově mu nedají nic zadarmo. Oproti jiným plošinovkám se jedná o skutečně náročný herní kousek. Ovšem po několika chvílích si lze na ovládání zvyknout a pouze si užívat skutečně kvalitní herní zábavy.

GS: Twisted Dreams zavádí hráče do světa ne nepodobného tomu, ve kterém se jednoho dne objevila pohádková Alenka. Příběh totiž začíná záběrem na dvě sestry, které si hrají v pokoji. Najednou se u nich objeví zářící diamant a přenese je do čarovného světa. Jedna ze sester je zde okamžitě polapena drakem. Zbylá sestra ani chvíli neváhá a vydává se unesené na pomoc.

Specialitou hry jsou netradiční pohyby a hlavně možnost přepínání mezi různými „já“ hlavní postavy. Alter ego hlavní postavy nezmění pouze její vzhled, ale i vzhled prostředí, speciální schopnosti a odhalí i neviditelné nebo skryté místnosti, předměty a možnosti.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Vynikající hudební doprovod
  • Pohádkový a čarovné prostředí
  • Speciální pohyby a funkce
  • Přepínání mezi prostředími

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: Black Forest Games
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://project-giana.com/
Velikost souboru: 669,14 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.0
Počet stažení: 685
Publikováno: 21.04.2013
Poslední aktualizace: 2013-04-21 04:00:00
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Arkády | Dětské hry | Dema her

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Giana Sisters: Twisted Dreams

Doporučujeme

Nahoru