AVG Internet Security 2013 (2013.2742)
0 %

Výkonný ochránce pro práci na internetu

AVG Internet Security 2013 je ochranný program pro bezpečnou práci a zábavu na internetu. Pochází od známé firmy českého původu AVG Technologies. Její produkty jsou mezi uživateli velmi oblíbeny a to i díky tomu, že aktivně využívá zpětné vazby při vývoji nových produktů. U verze 2013 byl na požadavky a názory uživatelů kladen obzvláště velký důraz. Díky tomu tak došlo k zefektivnění, optimalizaci a zjednodušení celého programu a jeho ovládacích prvků.

Celkově program prošel dlouhou řadou změn a rozdíl mezi touto a předchozí verzí je opravdu signifikantní. Předně jsou všechny AVG produkty redesignovány a ani Internet Security 2013 není výjimkou. Uživatelé se tak mohou těšit na příjemné a podařené GUI v Metro stylu. Tato změna navíc umožní pohodlné ovládání aplikace nejen na dotykových obrazovkách PC, ale hlavně na mobilních zařízeních, pro která je program připraven také.

Firewall je nyní velmi zjednodušen. Ovšem pouze po stránce ovládací. Bezpečnostní algoritmy a celkový systém jsou ještě vylepšeny a zdokonaleny.

Výkon programu byl zvýšen a hlavně došlo k optimalizaci procesů. To přineslo citelnou úlevu pro koncové uživatele. Nemusí se tak bát sekání při online hraní, sledování videa či při jiných náročných činnostech. Zároveň jsou však chráněni a v bezpečí před možnými nástrahami.

Vylepšení se také dočkala detekční část programu, která se stala přesnější.

S programem AVG Internet Security 2013 může uživatel bezpečně a bez omezení online nakupovat, využívat internet bankingu, pracovat s emaily, sledovat internetové stránky a být součástí sociálních sítí.

AVG Remover – tato aplikace úplně odstraní všechny součásti instalace AVG. Stahujte zde.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Nový vzhled ve stylu Metro
  • Pohodlné ovládání
  • Vylepšené detekční vlastnosti
  • Zjednodušené nastavení a celkové ovládání

Informace o aplikaci

Licence: Zkušební verze
Autor: AVG Technologies CZ, s.r.o.
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.avg.com/cz-cs/trustis_bt_ppc
Velikost souboru: 4,42 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7
Verze: 2013.2742
Počet stažení: 2236
Publikováno: 08.09.2012
Poslední aktualizace: 2012-10-29 08:35:05
Zařazeno v kategoriích: Internet a sítě | Utility a ostatní | Prohlížení internetu | Bezpečnost na internetu | Antivirové programy

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - AVG Internet Security 2013

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky
Nahoru