Nejlepší aplikace a hry na dlouhé zimní večery

Svátky, konkrétně Vánoce, jsou pro většinu z nás pomyslným vrcholem roku. Žádná práce, domácí pohoda, rodina, přátelé, dovolená, hojnost jídla a v neposlední řadě i dárky. To vše je rozmazlování, kterého se nám během předchozích měsíců až tak nedostává, resp. v ne tak velké míře.

Skvělé vánoční hry a aplikace

I přesto jsou ale další věci, které dokáží svátkování vylepšit. Tak například výborná mobilní hra se zimní tématikou zabaví na večer před spaním nebo mezi pohádkami v televizi. Užitečné aplikace zase dokáží častokrát urychlit činnosti, které nám jinak trvají zbytečně dlouho, nebo své uplatnění najdou při plánování koupě dárků. Přinášíme vám výběr toho nejlepšího, co si můžete stáhnout do mobilu a je jedno, jestli máte Android nebo Apple zařízení.

Christmas Countdown

Kolik času zbývá do Vánoc si jednoduše zobrazíte v aplikaci Christmas Countdown. Nedočkavé děti si mohou každý den odpočítávat sekundy do velkého dne a potěší se i na pěkné dětské grafice. Na jednotlivé dny jsou připraveny dárky, HD obrázky na plochu vytvoří tu správnou sváteční atmosféru a nechybí ani koledy nebo padající sníh na pozadí.

Odpočet do Vánoc Christmas Countdown ke stažení zdarma

Christmas Gift List

S dárky může být mnoho problémů při nesprávné organizaci financí a času. Tomu předejdete s aplikací Christmas Gift List, ve které si jednoduše sepíšete, jaké dárky chcete koupit, komu je chcete darovat a kolik jste ochotni na potěšení utratit. Seznam si vytvoříte pro každého člena rodiny či přátel zvlášť a pomoci si můžete i sdílením na sociálních sítích nebo přes e-mail. Každý dárek můžete okomentovat, přidat fotografii nebo i odkaz na internet, například na e-shop.

Seznam dárků na Vánoce ke stažení zdrama

AliHistory

Stále více lidí nakupuje dárky na AliExpressu - čínském obchodním gigantu, kde se dá najít prakticky cokoliv. S aplikací AliHistory se vám už nestane, že by vás prodejci zaváděly s cenami. Poskytuje totiž jednoduchý způsob, jak si ověřit vývoj cen produktů, které se vám líbí a máte o ně zájem. K dispozici máte i recenze na produkty. Produkty se dají přidat do oblíbených a sledovat ceny během celého roku. Při snížení ceny pak dostanete upozornění.

AliHistory - historie vývoje cen ke stažení zdrama

Happy Hockey!

Se skvělou hrou Happy Hockey! se vedle nakupování odreagujete a skórujete ty nejlepší góly z velké dálky. V cestě vám stojí překážky, které se snažíte obstřelit a vsítit gól do branky. Ovládání je velmi jednoduché a sice se trošku zapotíte, ale zejména zabavíte. Hra má 3D zpracování a je k dispozici pro Android i Apple zařízení.

Zábavný 3D hokej ke stažení zdrama

Athletics 2: Winter Sports

Při zimních sportech ještě zůstaneme s hrou Athletics 2: Winter Sports. V ní si vyzkoušíte jeden z 34 sportů, jako například krasobruslení, lyžování, snowboardování, bobování, hokej, biatlon a další. Podstatné je být co nejpřesnější při stisknutí tlačítek ovládání. Zahrajete si sólo i s kamarádem na rozdělené obrazovce. Hra je rovněž v 3D.

Athletics 2: Winter Sports pro Android a iOS ke stažení zdrama

Christmas Wallpaper

Ty nejlepší vánoční pozadí v aplikaci Christmas Wallpaper. Okamžitě si změníte atmosféru mobilního zařízení na sváteční a potěšíte sebe i své děti. Není třeba být připojen k internetu a obrázky jsou v HD kvalitě. Použít se dají na domovskou obrazovku i uzamčenou plochu.

Christmas Wallpaper ke stažení zdarma

Ski Jumping Pro

Skoky na lyžích jsou adrenalinovým zážitkem nejen pro sportovce, ale i pro diváky. Ve hře Ski Jumping Pro si můžete zalétat na nejznámějších můstcích po celém světě a ve 3D. Celkově se zúčastníte 62 akcí a vyzkoušíte si výšku 32 skokanských můstků. Sportovec je plně přizpůsobitelný a lze mu měnit oblečení i sportovní potřeby. Realistický zážitek ze skoků je zaručen.

Ski Jumping Pro na mobil ke stažení zdarma

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 4.5
Hlasováno: 4 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Doporučujeme

Nahoru