Nejlepší programy pro stahování filmů a videí z internetu

Obrovská popularita našeho článku o stahování videí z YouTube nás přiměla se k tématu vrátit a trochu ho rozšířit. Dnes se podíváme i na další programy, které nabízejí stahování i z jiných zdrojů, například z torrentů, nebo download portálů.

Pozor: Stahování filmů a jiných souborů, které podléhají autorským právům, není dovoleno a podporováno, a to ani autory konkrétního softwaru, který je uveden v našem článku.

JDownloader

Kvalitní a takřka všemocný program JDownloader vám dovoluje stahovat téměř odkudkoliv. Stačí vykopírovat URL na stahované soubory a JDownloader si je automaticky importuje a analyzuje. Hned vám řekne, jestli je odkaz mrtvý a dovoluje vám nastavit si VIP účty u různých stahovacích portálů, jestliže je máte aktivovány. Také za vás stažené soubory rozbalí, automaticky vyplní (nebo se pokusí vyplnit) CAPTCHA zabezpečení a dovolí vám nastavit vše od vypnutí PC po ukončení stahování, přes počet souběžných downloadů, až po maximální rychlost stahování.

uTorrent

Torrent využívá síť počítačů, které stahují a zároveň poskytují data, která si od nich stahují ostatní uživatelé. Silou tohoto řešení je, že čím více lidí se stahování a sdílení účastní (kromě přetížení na začátku, kdy je malé množství uživatelů, kteří mají co sdílet s ostatními), tím rychlejší a stabilnější celý systém je. Přes uTorrent se k této síti můžete připojit, stahovat komunitní videa a filmy a zároveň dělat dobrý skutek tím, že je budete dále automaticky poskytovat dalším stahování chtivým uživatelům. Vzhledem k tomu, že zároveň data i poskytujete, v případě zneužití děl chráněných autorskými právy se dopouštíte ještě o řád většího prohřešku.

aTube Catcher

Ani YouTube tu asi nebude věčně a videa z něj mizí, ať už z jakýchkoliv důvodů, každý den. Jestliže chcete mít jistotu, že budete mít video i bez ohledu na tuhle šikovnou službu, můžete využít právě aTube Catcher, který vám ho uloží na disk. To se hodí i v případě, že jedete kamsi, kde lišky dávají dobrou noc a internet, alespoň ten snesitelně rychlý, tam ještě nedorazil.

Program je velmi šikovný a umožňuje stahování ve vysoké kvalitě i v rozlišení pro různá zařízení včetně smartphonů, nebo iPadů, z různých zdrojů a s pokročilými možnostmi, jako je vypálení staženého videa rovnou na DVD.

VDownloader

VDownloader funguje podobně jako aTube Catcher, jen má podle nás trochu přehlednější ovládání, takže si z něj videa stáhnete o něco snáze. Stačí zadat URL adresu stránky, na které je vaše vytoužené video, vybrat formát, do kterého chcete video převést, a kliknout na Download. Jednodušeji už to opravdu nejde.

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 3.5
Hlasováno: 5 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Bohumil
Bohumil

Prosím, jak si mohu stáhnou a uložit návody

21.08.16 17:41 reagovat

Doporučujeme

Nahoru