Tiny Thief (mobilní)
80 %

Zábava s malým zlodějíčkem

Tiny Thief je zábavnou klikací adventurou v roztomilém grafickém zpracování. Ocitnete se roli malého zlodějíčka, který se rozhodne postavit velkým lotrům a nakonec skončí až u princezny. Důležité je, abyste se svým hrdinou byli nenápadní a využívali skrýší (třeba i květináče). Takto budete přebíhat od jednoho úkrytu ke druhému a snažit se vyhnout všem ostatními obyvatelům. Během hry budete sbírat předměty, které se budou automatiky kombinovat a otevírat cestu k dalším úkolům.

Každá kapitola se skládá z pěti různých úrovní. Kapitol je celkově 6, takže máme 30 herních úrovní, které postupně gradují obtížnost. V každé misi půjde o to vyřešit logickou hádanku a dosáhnout svého cíle. Během hraní na vás čekají také minihry, které nebudou příliš souviset s hlavním příběhem, ale umožní vám posbírat hvězdy. Těšit se můžete na vtipné a velmi originálně zpracované prostředí s velmi dobrou hratelností.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Logické hádanky
  • Minihry
  • Rostoucí obtížnost
  • Příjemná grafika

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: Rovio Stars
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.rovio.com/en/our-work/games
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 1385
Publikováno: 30.07.2013
Poslední aktualizace: 2013-07-24 11:34:51
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Logické hry (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 4
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

11.10.2013

80 %

plusoriginální hra velmi nápadité levely a jejich úkoly pěkná jednoduchá grafika

plusobčas zamrzí, když víte, jak máte splnit level (co udělat), jen se vám to prakticky nedaří naklikat musí se hrát s přestávkami, jinak po chvíli nudí nemám ráda levely na moc obrazovek, mezi kterými se jen chodí

Velmi originální a pěkně zpracovaná hra, klobouk dolů před tím, kdo vymyslel všechny ty zápletky v levelech. Bohužel u toho nevydržím déle, než pár levelů, protože pak mě začne hra trošku nudit. Po pár dnech se k ní ale vrátím a jsem uplně stejně nadšená, jak prve, takže nevadí :-)

Poradna aplikace - Tiny Thief (mobilní)

Doporučujeme

Nahoru