ROUTE 66 Navigate (mobilní)
0 %

Offline mapy a navigace

Aplikace ROUTE 66 Navigate (Navigace) patří mezi vynikající zástupce nástrojů pro navigování při automobilových přesunech a cestování. Jedná se totiž o balík nástrojů, který se dokáže postarat nejen o přesun z místa A do místa B, ale umí zařídit ještě množství dalších věcí. Mapy + navigace totiž obsahují předpověď počasí, sledování dopravy, upozornění na radary nebo kontrolu rychlosti. Řidiči tak okamžitě zjistí, kudy nejlépe objet zácpu, na jaké podmínky se připravit nebo jakou rychlostí v daném místě smí je.

ROUTE 66 Navigate stojí na TomTom mapách. Ty umožňují nejenom intuitivní navigování, ale díky vektorovému základu i nezkreslující přiblížení. I když není internetové připojení vyžadováno, mapy i navigace s ním získají několik další funkcí, které se na cestách hodí.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Offline
  • Skvělá navigace
  • TomTom mapy
  • Plynulé navádění
  • Kontrola rychlosti

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: ROUTE 66
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.66.com
Operační systém: Android
Verze: Android
Počet stažení: 4298
Publikováno: 04.09.2015
Poslední aktualizace: 2015-09-02 19:41:42
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Mapy (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Diskuze

Doubek Radek
Doubek Radek

Dobrý den, stáhnul jsme si off line navigaci do mobilu route 66, ale chybí mi jedna maličkost: nikde jsem nenašel info, kdy budu v cíli ( čas v hod/min, vzdálenost v km/m )...je tato funkce podporována, nebo ji hledám marně ? Díky

23.02 17:11 reagovat

Poradna aplikace - ROUTE 66 Navigate (mobilní)

Doporučujeme

Nahoru