Sygic: GPS Navigation (mobilní)
70 %

Populární offline navigace

Společnost Sygic patří mezi nejznámější vývojáře softwaru pro navigační aplikace a programy. Jejich mobilní aplikacce Sygic: GPS Navigation pak patří mezi nejstahovanější aplikace svého druhu na mobilní platformě Android.

Offline navigace Sygic v základu nabízí možnost stažení mapových podkladů pro celý svět a jejich vyzkoušení v ostrém provozu. Následně se uživatel může rozhodnout pro dokoupení celoživotní licence pro konkrétní oblasti. Ve výsledku pak získá každoroční aktualizaci map společně s mnoha dalšími funkcemi.

Sygic: GPS Navigation zvládne vše jako běžná navigace. Spolu s mobilním telefonem nebo tabletem vybaveným GPS modelem dokáže nejen určit polohu, ale navrhnout trasu, provést hlasové navádění nebo zobrazit alternativní možnosti dosažení cíle. Aplikace umí řidiče upozornit na překročení rychlosti a v rámci placené verze pak nabídne i noční HUD (Head Up Display) – promítání obrazu přímo na sklo tak, aby řidič mohl neustále sledovat vozovku.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Vynikající možnosti
  • Namluveno známými hlasy
  • Nevyžaduje během navigování internet
  • Bluetooth spojení s audiosystémem v autě

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Sygic
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.sygic.com/en/gps-navigation
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 22268
Publikováno: 27.04.2014
Poslední aktualizace: 2014-07-18 17:24:17
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Mapy (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 3.5
Hlasováno: 22 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Jaromir
Jaromir

jak zaplatit evropa premium z mobilu dik

08.03.18 16:24 reagovat

Pavel Křišťál
Pavel Křišťál

Nainstaloval jsem sigic a jak aktivovat verzi PREMIUM? Pokud změním zařízení (např. ztráta telefonu) lze přenést aktivaci na jiné zařízení? Díky za odpověď.

02.10.17 16:46 reagovat

Luboš
Luboš

Dobrý den, kterou appl. (samsung7 edge) : vyfotim objekt a ten se zobrazi v PC (treba mapy.cz) v danem miste ( jako bod, fotka a gps souřadnice). Děkuji za radu. Luboš

11.06.17 06:41 reagovat

Pavel
Pavel

Dobrý den existuje navigace do mobilu zdarma,aby mi nedržela jen 7 dní a pak si nemusel dokupovat licenci?Já si stáhnul z obchodu play navigaci Sygic,ale píšou,jen na 7 dní.Pak to bude chtít asi abych si dokoupil licenci.

15.09.15 15:46 reagovat

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Sygic: GPS Navigation (mobilní)

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny

sygic-gps-navigation-mobilni: Dotaz

Dobrý den, použil jsem Vaši navigaci. Trasa byla nastavená z výchozího bodu Bohdaneč do Čáslavi. Pochvala za navedení na kruháči v Bohdanči, výborná navigace přes Přelouč, kde jsem neodbočil na náměstí ale až na velké křižovatce doprava - výborná navigace na kruháči v Přelouči, pak výborné vedení po silnici číslo 2 která odbočuje prudce do leva, ale pak za Zdechovicema návod odbočit vpravo, ale směrovka na Čáslev byla doleva, také jsem jel podle směrovky. Proč navigace chtěla doprava??? Díky za odpověď

Jarek 13.8.2018 Odpovědi (2) Odpovědět

sygic-gps-navigation-mobilni: navigace sygic offline

Stáhnul jsem si navigaci sygic do mob.telefonu,operační systém Windows,ale nejdou mě hlasové navigační pokyny.Musím je stáhnout a kde zvlášť?

jirka 16.10.2015 Odpovědi (1) Odpovědět
Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 2. díl

453817 přečteno
Nahoru