Internet a sítě: Nastavení vyhledávání v Google Chrome

Dobrý den. Nedávno jsem si stáhl nějaké programy z uTorrentu a od té doby se mi po otevření prohlížeče Google Chrome stále objevuje tato stránka: http://***.info. Zkoušel jsem změnit domovskou stránku, vymazal jsem uTorrent a soubory které jsem z něj stáhl. Nic z toho nezabralo. Nevíte někdo prosím co bych s tím mohl udělat? Děkuji za odpověď.

David 28.10.2012 Odpovědi: (1) Odpovědět

Dobrý den, klikněte na tlačítko Natavení (tři vodorovné pruhy) a vyberte položku Nastavení. Ihned na začátku máte tři nejdůležitější položky: Při spuštění (zde vyberte Pokračovat na předešlé relaci, případně si ve třetím zatržítku zvolte stránku, kterou chcete mít vždy po startu otevřenu). Vzhled (zde si nastavte adresu domovské stránky). Vyhledávání (klikněte na Spravovat vyhledávače a vymažte ze seznamu nechtěné adresy a zachovejte nebo přidejte pouze požadované vyhledávače. Jeden z nich zvolte jako hlavní.). Tím by mělo být vše vyřešeno.

Honza 29.10.2012

Doporučujeme

On-line hry

Tractor Mania Stickman Fighter 3D Fists of Rage Animal.IO Relic Runway WW1 Battle Simulator Super Escape Masters Color by Numbers Ludo Wizard Game (člověče nezlob se) Gems Shooter
Nahoru