Internet a sítě: Wifi a připojení k internetu

Dobrý den, mám takový menší dotaz. Jde o to, že můj notebook Lenovo - ten takový starší typ s Windows XP se nechce připojit k žádné wifi. Sítě všem ostatním zařízením včetně mobilů a jiných notebooků fungují a plně dostačují s vynikajícím signálem. Jen ten můj stále opakuje, že tady žádná wifi není, i když aktualizuji seznam sítí. Už jsem ho skoušela i restartovat, dokonce i vyčistit a otřít baterku a tak, ale pořád to je stejné. Prosím poraďte, jak mám tomu svýmu ňoumovi vysvětlit, že tady wifiny jsou ? Doufám, že chápete dotaz a budete moci poradit. Děkuji :)

Nelik 17.4.2015 Odpovědi: (1) Odpovědět

Internet a sítě: Wifi a připojení k internetu

Dobrý den, o jaký typ přesně jde? V prvé řadě se doporučuji podívat, zda nemáte přepnut WiFi vypínač - některé starší modely mají v přední části speciální posuvné tlačítko, kterým je možné WiFi vypnout a zapnout (lze poznat dle indikace pomocí diody). Současně doporučuji přeinstalovat ovladače Vaší bezdrátové karty.

Honza 20.4.2015

Pro přispívání do poradny se musíte nejprve přihlásit.

Doporučujeme

On-line hry

Sheep Fight Hardest Game Evar! Eg Speed Racer Void Run! Switch Sides Monkey Go Happy Stage 325 Bomb The Bridge Twirl Monkey Go Happy Stage 327
Nahoru