Internet a sítě: Google Chrome

Dobrý den, používám ve svém telefonu Chrom, na kterém si běžně nechávám nespočet otevřených záložek, které si chci otevřít později. Zřejmě z přetížení se mi prohlížení na chromu zpomalilo a vypnulo s hlášením, že aplikace přestala fungovat. Po následném otevření zmizely veškeré otevřené záložky a otevřela se pouze 1 nová karta. Potřebovala bych záložky s webovými adresami dohledat a jako laik si nevím rady, existuje nějaký způsob? Děkuji.

Andrea 23.7.2015 Odpovědi: (1) Odpovědět

Dobrý den, v prvé řadě opravdu doporučuji otevírat pouze ty záložky, které skutečně potřebujete. I na PC je vytížení skrze Google Chrome enormní. Tam navíc uživatel disponuje mnohem větším paměťovým základem. Co se týče obnovení. Stejně jako u PC verze, i v mobilní verzi Google Chrome máte k dispozici historii. Ta bude seřazená dle data, takže nebude problém postupně obnovit vše, co bylo zavřeno/ztraceno.

Honza 24.7.2015

Doporučujeme

On-line hry

Connect Animals Onet Kyodai Rise Egg Up The Last Warrior Draw the Path Drop Maze Tic Tac Toe Paper Note Endless Boat Float Love Animals Head to Head Soccer
Nahoru