Internet a sítě: Google Chrome

Dobrý den, používám ve svém telefonu Chrom, na kterém si běžně nechávám nespočet otevřených záložek, které si chci otevřít později. Zřejmě z přetížení se mi prohlížení na chromu zpomalilo a vypnulo s hlášením, že aplikace přestala fungovat. Po následném otevření zmizely veškeré otevřené záložky a otevřela se pouze 1 nová karta. Potřebovala bych záložky s webovými adresami dohledat a jako laik si nevím rady, existuje nějaký způsob? Děkuji.

Andrea 23.7.2015 Odpovědi: (1) Odpovědět

Dobrý den,
v prvé řadě opravdu doporučuji otevírat pouze ty záložky, které skutečně potřebujete. I na PC je vytížení skrze Google Chrome enormní. Tam navíc uživatel disponuje mnohem větším paměťovým základem.
Co se týče obnovení. Stejně jako u PC verze, i v mobilní verzi Google Chrome máte k dispozici historii. Ta bude seřazená dle data, takže nebude problém postupně obnovit vše, co bylo zavřeno/ztraceno.

Honza 24.7.2015

Doporučujeme

On-line hry

Head Football Tractor Mania WW1 Battle Simulator Eternal Fury Super Escape Masters Sudoku Classic Ludo Wizard Game (člověče nezlob se) Neon Rocket Block Hexa Puzzle
Nahoru