Internet a sítě: Jak zrušit email u seznamu?

Dobrý den, založil jsem si nový emailový účet a chtěl bych ten starý u seznamu zrušit. Poraďte mi prosím, jak to mám udělat. Děkuji. Luděk.

Luděk 21.8.2012 Odpovědi: (65) Odpovědět

Dobrý den,
postupujte následovně - v levém menu úplně dole klikněte na Nastavení - dále vyberte Pokročilé nastavení. Sjeďte až téměř dolů a předposlední nástroj je Zrušení schránky. Zvolte tedy Zrušit schránku a dále postupujte dle zobrazených informací.

Honza 21.8.2012

dobrý den,mám stejný problém jakomá luděk,akorát já ještě ke všemu nemůžu v tom nastavení najít pokročilé nastavení...prosím pomozte.Děkuju moc.

Barča 2.2.2013

Dobrý den,
dnes už to je trochu jinak. Stačí vybrat Nastavení a poté Informace o schránce a tam zaškrtnout a heslem potvrdit, že ho opravdu chcete zrušit.

Jakub 4.2.2013

Dobrý den mám problém ze spama viry pořád se mě to na emailu ukazuje a mám tam twoo chci zrušit aby tam nebÿli spamy. Děkuji Kristýna

KristýnaTýna 7.2.2013

Dobrý den, nevyžádanou poštu označte jako spam, poté už vám z této adresy budou chodit email automaticky do složky spam, popř. přes nastavení-filtry.

Patrik 8.2.2013

dobrý den jak zrušit email navždy když neznam heslo

Václav 23.7.2013

Dobrý den,
existuje několik možností - zadával jste pomocnou otázku a znáte na ni odpověď? Případně se můžete obrátit přímo na podporu seznamu: http://onas.seznam.cz/cz/technicka-podpora.html

Honza 24.7.2013

Nezmám heslo svého emailu (mám ho tam daný na tvrdo) a chci si dát nové heslo.

Medvíďová Pavla 19.8.2013

Dobrý den,
v daném případě přejděte na tuto stránku: http://napoveda.seznam.cz/cz/zapomenute-heslo.html na výběr máte čtyři metody, které Vás mohou do schránky dostat. Zároveň dojde ke změně hesla na nové, které si tak určitě zapamatujte.

Honza 20.8.2013

Dobrý den, můžete mi, prosím poradit, jak zrušit email po smrti uživatele, když neznáme ani heslo ani kontrolní otázky? Děkuji za odpověď

Moneo 14.9.2013

Doporučujeme

On-line hry

Sniper Trigger Revenge Jetpack Joyride Pocket Wing Zombie Royale.IO Fruit Legions: Monsters Siege Arrow's Adventure Puffy Cat Mad Doctor Klondike Solitaire - Magic Stone
Nahoru