Internet a sítě: Jak zrušit email u seznamu?

Dobrý den, založil jsem si nový emailový účet a chtěl bych ten starý u seznamu zrušit. Poraďte mi prosím, jak to mám udělat. Děkuji. Luděk.

Luděk 21.8.2012 Odpovědi: (65) Odpovědět

Neodesílají se mi maily z obou účtů na Seznamu, mail se odešle, ale vzápětí příjde upozornění od Mailler-Daimon anglicky, kterému nerozumím ale chápu, že píšou, že je tam nějaký problém, ne špatná adresa a že to mám  oznámit administrátovi. Tak mi prosím poraďte.

Marie Havlínová 11.3.2019

Dobrý den, v emailu u seznamu jsou v levem sloupci Složky, dříve se mohly zakládat, upravovat, smazat, nyní nelze s nimi nic dělat, kde je to zakleté? děkuji jecm

Eva 10.2.2019

Prosim vas nekdo se mi na boural na seznam do emailu a zmenil my heslo a pres to my chodi na fb nevim si rady vse skousim a nic my nejde dekuji za rady

Lucka 25.11.2018

Jak zrušit emailovou adresu, schánku  

lubomir 10.9.2018

PROSÍM O POMOC.PŘED PŮL ROKEM MNĚ BYL ZABLKOVÁN MŮJ ÚČET-EMAILOVÁ POŠTA I FACEBOOK.STÁLE MNĚ VE SPODNÍ ČÁSTI UKAZUJOU MŮJ EMAIL,A PRÝ JE ZASTARALÝ.PŘED TÝDNEM JSEM ZALOŽILA NOVÝ A STÁLE SE TO JEJICH BUZEROVÁNÍ ,ŽE MÁM EMAIL ZASTARALÝ OPAKUJE.Z TĚCH HESEL A KODŮ MNĚ JDE HLAAVA KOLEM.STRATILA JSEM Z ALBA FOTOGRAFIE SVÉ RODINY,DŘÍVĚJŠÍ PROFILOVÉ FOTKY ,KTERÉ JSEM MNĚLA UKRYTÉ.A ZMIZELY.JÁ UŽ NEVÍM CO NA MNĚ VLASTNĚ ZA EMAILY CHTĚJÍ.TO UŽ CHTĚLY I ,ABYCH SI ZALOŽILA I NOVÉ MOBILNÍ ČÍSLO,A TO UŽ MNĚ DODĚLALO.CO SI TO DOVOLUJÍ.S POZDRAVEM JANA.H.

JANA HOMOLKOVÁ 8.11.2017

Zablokoval se v mobilu, nevím proč, přístup do schránky na seznamu email.cz. Poradili mi odinstalovat a znovu nainstalovat. V nastavení je jen nabídka na zrušení s varováním na ztrátu informací, a to bych nerad. Co radíte?

Pavel Kejř 3.10.2017

Proč mi na novém emailu teď nejde nastavit, při psaní zprávy velikost, barva ani druh písma ??? Při mé práci, to je pro mě hodně důležité !

LENKA 4.4.2017

Dobry večer mam dotaz ,jak bych mohl zrušit email učet ????? děkuji

MICHAL 13.1.2017

chodia mi do spamu vnucované maily.Chcem email zrušiť.

Jozef 6.9.2016

Nemohu se přihlásit do svého emailu, přestože udávám určitě správné údaje, několikrát jsem i zkusila možnost získání nového hesla - píšu správně číslo řidičáku, spoustu emailových adres, žádné složky ale nemám a stále je všechno špatně, prosím o radu! Dík moc M.

Majka 16.8.2016

On-line hry

The Last Warrior Head to Head Soccer Shoot Up Toto Adventure Connect Animals Onet Kyodai Super Onion Boy Go Chicken Go Zombie Tsunami Online Color Tunnel 2
Nahoru