minecraft: Nahrávání

Ahoj, nahrávám nějaké videa pomocí DXtory a bez problému Guild Wars 2, Slenderman....Prostě vše co mi ujede komp to jsem schopný natočit. Až včera jsem si koupil Minecraft, bez nahrávání 160FPS a bez problému, po zapnutí DXtory,Casmatia,Bandicam (ten je na tom asi nejlépe) mám pokles ze 160 FPS pod 6 a tam FPS stagnují. Zkoušel jsem googlit a hledat návody jak to fixnout. OptiFine jsem stáhl a nastavil, stáhl jsem si game boost, ale žádná změna. Moje sestava: Win 7 64bit 8GB ram AMD Radeon HD 6700 series AMD Phenom II X2 560 Může někdo poradit jestli to jde fixnout ještě nějak nebo popřípadě co v počítači vyměnit? Děkuju:) Pokud by někdo chtěl doplňující info napište co a jak:)

Setes 11.2.2015 Odpovědi: (1) Odpovědět

Dobrý den, DXtory bývá označován za jeden z nejlepších programů pro nahrávání her. A nejen jako nejlepší, ale i nejméně PC vytěžující. Zkuste nainstalovat nejnovější ovladače grafické karty a Javu a nahrávání opakujte. Co se týče GameBoostů - těm se vyhněte.

Honza 16.2.2015

On-line hry

Opel GT puzzle Valto Jumper Troll Face Quest: Video Memes and TV Shows: Part 1 Champion Archer Rum & Gun Hero Knight Action RPG Shoot The Duck Cat Wizard Defence Bubble Shooter POP
Nahoru