OfficeSuite 7 (mobilní)
0 %

Kompletní kancelář ve vašem telefonu

OfficeSuite 7 je ideální mobilní kanceláří pro váš telefon. Pomocí tohoto univerzálního prohlížeče dokumentů budete moci otevírat, sdílet, prohlížet, tisknout dokumenty v mnoha různých formátech (doc, docm, docx, txt, rtf, xls, ppt, ppsx, pdf, zip, …). Aplikace je také synchronizována a spolupracuje s cloud aplikacemi jako Dropbox, SkyDrive, Google Drive a tak podobně. OfficeSuite 7 se skládá z různých modulů, z nichž každý plní svoji určitou funkci. Jsou zde moduly pro textové dokumenty, prohlížeč souborů, správu tabulek, obrázkový prohlížeč atd.

Můžete se také připojit na váš email a prohlížet si přílohy a dále je sdílet prostřednictvím bluetooth nebo emailu. Aplikace má velice příjemný a intuitivní design. Podporuje funkci multi-touch (zoom pomocí dvou prstů, …). OfficeSuite 7 podporuje celkově 56 jazyků, přičemž čeština není samozřejmě výjimkou.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Multi-touch
  • Intuitivní design
  • Cloud aplikace
  • Podpora mnoha formátů

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Mobile Systems
Potřeba instalace: ano
Operační systém: iOS /Android
Verze: Professional - iPhone, iPad / (PDF & HD) - Android
Počet stažení: 2859
Publikováno: 09.12.2013
Poslední aktualizace: 2013-12-05 15:18:32
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Produktivita (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Diskuze

Pro přispívání do diskuze se musíte nejprve přihlásit. Prihlásit se

Poradna aplikace - OfficeSuite 7 (mobilní)

Pro přispívání do poradny se musíte nejprve přihlásit.

Do poradny

officesuite-7-pdfhd-mobilni: Návod

Omylom som odinštaloval aktualizáciu OffiseSuite na SE xperia 10i a potrebujem tam verziu pro ktorá by podporovala android 2.3,pri terajšej aktualizácii ma vždy presmeruje na verziu 8,no tá je od androidu 5,naištaloval som si verziu 6,no išla len sedem dní a potom chcelo kod alebo kúpiť a pri kliknutí na kúpiť,tak to zase presmeruje na verziu 8 a tak dookola.Potrebujem to na otáranie príloh emailu v PDF ktoré sú kodované a inú aplikaciu mi nenavrhne na otváranie ako OfficeSuite,lebo je súčasťou telefonu od výroby,hoci mám naištalované podobné aplikácie.

Slavco31 3.5.2015 Odpovědi (1) Odpovědět
Zobrazit všechny otázky

Nejčtenejší články

Minecraft návod

98930 přečteno
Nahoru