OfficeSuite 7 (mobilní)
0 %

Kompletní kancelář ve vašem telefonu

OfficeSuite 7 je ideální mobilní kanceláří pro váš telefon. Pomocí tohoto univerzálního prohlížeče dokumentů budete moci otevírat, sdílet, prohlížet, tisknout dokumenty v mnoha různých formátech (doc, docm, docx, txt, rtf, xls, ppt, ppsx, pdf, zip, …). Aplikace je také synchronizována a spolupracuje s cloud aplikacemi jako Dropbox, SkyDrive, Google Drive a tak podobně. OfficeSuite 7 se skládá z různých modulů, z nichž každý plní svoji určitou funkci. Jsou zde moduly pro textové dokumenty, prohlížeč souborů, správu tabulek, obrázkový prohlížeč atd.

Můžete se také připojit na váš email a prohlížet si přílohy a dále je sdílet prostřednictvím bluetooth nebo emailu. Aplikace má velice příjemný a intuitivní design. Podporuje funkci multi-touch (zoom pomocí dvou prstů, …). OfficeSuite 7 podporuje celkově 56 jazyků, přičemž čeština není samozřejmě výjimkou.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Multi-touch
  • Intuitivní design
  • Cloud aplikace
  • Podpora mnoha formátů

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Mobile Systems
Potřeba instalace: ano
Operační systém: iOS /Android
Verze: Professional - iPhone, iPad / (PDF & HD) - Android
Počet stažení: 3463
Publikováno: 09.12.2013
Poslední aktualizace: 2013-12-05 15:18:32
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Produktivita (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - OfficeSuite 7 (mobilní)

Do poradny

officesuite-7-pdfhd-mobilni: Návod

Omylom som odinštaloval aktualizáciu OffiseSuite na SE xperia 10i a potrebujem tam verziu pro ktorá by podporovala android 2.3,pri terajšej aktualizácii ma vždy presmeruje na verziu 8,no tá je od androidu 5,naištaloval som si verziu 6,no išla len sedem dní a potom chcelo kod alebo kúpiť a pri kliknutí na kúpiť,tak to zase presmeruje na verziu 8 a tak dookola.Potrebujem to na otáranie príloh emailu v PDF ktoré sú kodované a inú aplikaciu mi nenavrhne na otváranie ako OfficeSuite,lebo je súčasťou telefonu od výroby,hoci mám naištalované podobné aplikácie.

Slavco31 3.5.2015 Odpovědi (1) Odpovědět
Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru