minecraft: Jak funguje Nether portál?

Ja stále nechápem ako funguje nether portál. Ako môžem zmeniť jeho polohu?

Juraj 6.3.2013 Odpovědi: (6) Odpovědět

Nenasiel som nether wards v nether fortresses čo mam urobiť aby som ju mohol pestovať

Kito 27.2.2017

Dobrý den, ano, velmi často tomu tak je. Při průzkumu se tedy nebojte kopat do Netherracku, až narazíte na Nether Brick (Cihly z Netherbricku, ze kterých je každá pevnost složena).

Honza 11.3.2013

A môže sa stať že je nether pevnosť veľkou časťou skrytá v netherrackových horách?

Juraj 8.3.2013

Dobrý den, pevnosti v Netheru jsou generovány automaticky a náhodně. Ale šance, že by se dvě vyskytovaly vedle sebe je naprosto mizivá. Spíše se stane, že se dvě spojí v jednu rozsáhlou. Více o Nether pevnostech najdete zde: http://mujsoubor.cz/magazin/minecraft-navod-lektvary-a-recepty (pod popisem Stojanu na vaření)

Honza 8.3.2013

A v Netheri sa generujú nether fortresses blízko seba? Lebo ja by som potreboval nájsť nether warts.

Juraj 7.3.2013

Dobrý den, Nether portál funguje jako brána do pekla. To, kde se objevíte v pekle je závislé na tom, kde je portál postaven v normální dimenzi (souřadnice přibližně odpovídají, ovšem hra se automaticky vyhýbá lávě apod.). Pokud si tedy postavíte dva různé portály v základním světě, dostanete se z nich na dvě různá místa v pekle. Polohu Nether portálu nezměníte (zkuste vysvětlit, co přesně máte na mysli). Zajímavostí ale je, že pokud postavíte další Nether Portál v pekle, dostanete se jím v reálném světě 8x dál od původního portálu, než je vzdálenost mezi oběma portály v Netheru. Takto se dá skutečně rychle cestovat a objevovat nová místa.

Honza 7.3.2013

On-line hry

Masked Forces Ancient Serpents Adam and Eve 7 Meme Miner Shot Trigger Pill Soccer Yummy Tales Monkey Bounce Jungle 5 Diffs Hero Runner
Nahoru