minecraft: Nic mi nejde ničit

Ahoj.. když sem si stáhla minecraft tak sem zjistila že mi tam nejde nic zničit.. chodit a skákat se dá v pohodě ale nejde mi nic zničit.. prosím poraďte..

Lucka 11.8.2013 Odpovědi: (9) Odpovědět

Dobrý den,
a co vše jste ničit zkoušela? Jakou verzi MC a odkud jste stáhla?

Honza (administrátor) 12.8.2013

stejný háček jsem měl i já, musíš tlačítko držet ne klikat

13.8.2013

Dobrý den,
jak píše já - problém může být v tom, že jste nebyla dostatečně trpělivá - při začátcích musíte používat pouze ruce a ty mají malou ničivou sílu - proto například u dřeva musíte tlačítko na myši držet několik vteřin, než postava dřevo naseká.

Honza (administrátor) 13.8.2013

Ahoj, já bych možná věděl ale ne na 100%:

Zkus si dát v minecraftu nastavení a klikni na to, kde si můžeš dát funkce na jednotlivé klávesy, či případně tlačítka myši. Už ale nevím kde se toto nastavení nachází, ale určitě vím, že tam je. Tam si najdi ničení bloků a nastav si levé tlačítko myši.

Jan Halbych 21.8.2013

Hele tomu kterému nejde jenom chodit,tak se dyžtak
chodí (doleva a)(doprava d)(dopředu w)(dozadu s)

testerl 6.10.2013

nic mi nejde ničit pomoste mi

roman becik 18.7.2014

mně také nejde nic ničit, ani se neukazuje to označení bloku... Když se třeba přepnu na creative, normálně to jde, ale v survivlu ne...

blábol 22.5.2015

Ahoj, taky mi nic nejde ničit. Jsem na serveru mám originální MC a nejde mi nic ničit.. Třeba hraju build battle a tam mi jde jenom pokládat.... Nevíte, co s tím mám ? Včera jsem si zkoušela zapnout "Super Secret Settings" a najednou se mi tam objevila černá obrazovka.. Prosím, pomozte mi!!

Nikol 049 15.12.2015

ahoj nejdemi nicit a pokladat
 

lukas 6.5.2018
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Doporučujeme

On-line hry

Stack Fall Princesses Sunflower Delight Checkers RPG: Online PVP Battle Mummy Hunter Race Monster Truck Real Flight Simulator Adam and Eve: Cut The Ropes Stairs Ketchapp Game Reap
Nahoru