minecraft: Minecraft Forge

Dobrý den. Chtěl bych si zahrát namodovaný MC ale teď už jdou jen přes Minecraft Forge. Ten si nainstaluju tak že to dám do minecraft ve složce bin a když pustím MC tak se mi tam objeví: There was a fatal error starting up minecraft and FML Minecraft cannot launch in its current configuration Please consult the file... Prosím pomozte mi já opravdu nevím co s tím a jestli je tady nějaký Borec co to dokáže opravit tak mi napište. Moc děkuji.

Mirek Staněk 12.11.2013 Odpovědi: (7) Odpovědět

minecraft: Minecraft Forge

dobrý den. chci minecraft forge, ale když si ho spustím, tak mi vyskočí okno které chce nějaký program, ve kterém ho spustím, ale já nevím jaký potřebuji. pomozte prosím.

ugerama284 12.8.2016

minecraft: Minecraft Forge

Dobrý deň, prosím pomôžte mi.: Mám originálny MC a ide mi... Normálne sa spustí, ale keď si chcem spustiť minecraft forge 1.6.4, tak sa začne tváriť že pôjde, ale potom mi vypne. Úplne mi vypne a nevyhodí ani žiadnu tabuľku. Prosím poraďte. Je to problém v účte? Skúšal som všetko čo som našiel ale nič. Dobrý deň, prosím pomôžte mi.: Mám originálny MC a ide mi... Normálne sa spustí, ale keď si chcem spustiť minecraft forge 1.6.4, tak sa začne tváriť že pôjde, ale potom mi vypne. Úplne mi vypne a…

minecraft forge filip 12.2.2015

minecraft: Minecraft Forge

Dobrý deň, prosím pomôžte mi.: Mám originálny MC a ide mi... Normálne sa spustí, ale keď si chcem spustiť minecraft forge 1.6.4, tak sa začne tváriť že pôjde, ale potom mi vypne. Úplne mi vypne a nevyhodí ani žiadnu tabuľku. Prosím poraďte. Ďakujem. prosím prosím :)

minecraft forge 11.2.2015

minecraft: Minecraft Forge

Mne to napíše tiež lenže ked dam samostatne MCforge tak mi nenaskočia žiadne mody a samostante FML taktiež

Peter 24.7.2014

minecraft: Minecraft Forge

Dobrý den, na oficiálních stránkách files.minecraftforge.net/

Jakub 3.7.2014

minecraft: Minecraft Forge

Prosím vás kde seženu minecra forge prosím nutně ho potřebuji!!

minecraft forge 2.7.2014

minecraft: Minecraft Forge

Dobrý den, zásadní problém je v kombinaci Minecraft Forge a FML. Musíte si vybrat pouze jeden z nich. Forge je navíc potřeba instalovat pouze do čisté instalace MC.

Honza 13.11.2013

Pro přispívání do poradny se musíte nejprve přihlásit.

On-line hry

Monkey Go Happy Stage 301 Piano Online Eg Angry Cat Kingdom Tower Defense Eg Plumber Fighter Aircraft Mr Bullet 2 Jet Ski Boat Race Eg Mad Scientist
Nahoru