mozilla-firefox: Mozzila Firefox: Chyba 2035 u přehrávání videí

Dobrý den, v prohlížeči Mozzila Firefox mám problém s přehráváním videí. Na youtube.com mi normálně přehrávat jdou, nefunguje mi to pouze na stránkách karaoketexty.cz. Adblock mám, ale i když ho mám vypnutý, videa přehrávat nejdou. Začalo to z ničeho nic, jiné doplňky jsem neinstalovala. Odinstalovávat prohlížeč nechci, nedávno mi navíc spadnul a obnovoval se. Nerozumím, co tato chyba znamená. Děkuji za odpověď.

Katka 25.2.2016 Odpovědi: (2) Odpovědět

Dobrý den, s největší pravděpodobností se jedná o problém s Flashem. Doporučuji dané video vyzkoušet v prohlížeči Chrome. Co se týče FireFoxu - vyzkoušejte tzv. Safe Mode (čistá verze bez doplňků). Zapnete jej tak, že kliknete na ikonu 3 vodorovných čar - Help (ikonka otazníku) - Restartovat Firefox se zakázanými doplňky. Dejte pak vědět, zda jste video přehrála, nebo ne.

Honza 26.2.2016

Tak jsem to zkusila v tom nouzovém režimu, a ani přesto video nešlo přehrát. Občas se stane, že se třeba jedno video přehraje, ale potom zase nejde přehrát vůbec nic. Tak nevím, co s tím. Děkuji za odpověď.

Katka 26.2.2016

Doporučujeme

On-line hry

Wall Fixing Drag Racing Rivals Into the Dead Trigger Beat Em Up Street fight 2D Aquarium Farm Wanted Painter Supra Crash Shooting Fly Cars Axe Throw Panzerkrieg Simulator
Nahoru