mozilla-firefox: Mozzila Firefox: Chyba 2035 u přehrávání videí

Dobrý den, v prohlížeči Mozzila Firefox mám problém s přehráváním videí. Na youtube.com mi normálně přehrávat jdou, nefunguje mi to pouze na stránkách karaoketexty.cz. Adblock mám, ale i když ho mám vypnutý, videa přehrávat nejdou. Začalo to z ničeho nic, jiné doplňky jsem neinstalovala. Odinstalovávat prohlížeč nechci, nedávno mi navíc spadnul a obnovoval se. Nerozumím, co tato chyba znamená. Děkuji za odpověď.

Katka 25.2.2016 Odpovědi: (2) Odpovědět

mozilla-firefox: Mozzila Firefox: Chyba 2035 u přehrávání videí

Tak jsem to zkusila v tom nouzovém režimu, a ani přesto video nešlo přehrát. Občas se stane, že se třeba jedno video přehraje, ale potom zase nejde přehrát vůbec nic. Tak nevím, co s tím. Děkuji za odpověď.

Katka 26.2.2016

mozilla-firefox: Mozzila Firefox: Chyba 2035 u přehrávání videí

Dobrý den, s největší pravděpodobností se jedná o problém s Flashem. Doporučuji dané video vyzkoušet v prohlížeči Chrome. Co se týče FireFoxu - vyzkoušejte tzv. Safe Mode (čistá verze bez doplňků). Zapnete jej tak, že kliknete na ikonu 3 vodorovných čar - Help (ikonka otazníku) - Restartovat Firefox se zakázanými doplňky. Dejte pak vědět, zda jste video přehrála, nebo ne.

Honza 26.2.2016

Pro přispívání do poradny se musíte nejprve přihlásit.

Doporučujeme

On-line hry

Fish Bubble Shooter Words Jungle Cube Gravity Switch Rolly Cube Animal Trivia Color Fill Esplodi Bola V Anti Stress Game 2 Blocky Highway Racing 2019
Nahoru