Poradna Aplikace - Mozilla Firefox

Položit otázku k aplikaci

Zpět do aplikace

mozilla-firefox: Mozilla

Dobrý den,
na starším NTB s W XP byl po opravě nainstalován pouze Mozilla Firefox. Ale v mejlech nemůžu otevřít v přílohách videa označená tou ikonkou jako " stará kinopromítačka" - omlouvám se , neznám název. Co mi chybí, co stáhnout, nebo co mám udělat aby to šlo. Jinak celkem bez problémů. ( jsem důchodce, ale něco jakžtakž zvládnu)
Děkuji

david 18.7.2016 Odpovědi (3) Odpovědět

mozilla-firefox: Mozzila Firefox: Chyba 2035 u přehrávání videí

Dobrý den,

v prohlížeči Mozzila Firefox mám problém s přehráváním videí. Na youtube.com mi normálně přehrávat jdou, nefunguje mi to pouze na stránkách karaoketexty.cz.

Adblock mám, ale i když ho mám vypnutý, videa přehrávat nejdou. Začalo to z ničeho nic, jiné doplňky jsem neinstalovala.
Odinstalovávat prohlížeč nechci, nedávno mi navíc spadnul a obnovoval se.
Nerozumím, co tato chyba znamená.

Děkuji za odpověď.

Katka 25.2.2016 Odpovědi (2) Odpovědět

mozilla-firefox: Firefox - nové okno seznam stránek

Už mám dost těch debilních aktualizací Mozilly. Pokaždý se něco pos.... teď když třeba kliknu na otevření nového panelu, tak se otevře prázdný panel a před tím tam byla nabídka super start asi s milionem stránek kur...!!! Ať dělám co dělám nijak to nedokážu nastavit zpět! Najde se tady někdo, kdo mi poradí a zachrání můj PC před jistou zkázou???

RHW 13.5.2014 Odpovědi (8) Odpovědět

mozilla-firefox: mail na centrum.cz - nefunguje mi přihlášení

ahoj, doufám, že mi tady někdo poradí. už asi 3 dny mi nefunguje přihlášení do mailu na centrum.cz, pokaždé když zadám jméno a heslo, objeví se mi hlášení o chybném certifikátu. používám operu, zkoušela jsem se ji aktualizovat, zkoušela jsem si nainstalovat i google chrome, ale pořád to nefunguje. nevím co s tím

Klára 17.3.2014 Odpovědi (6) Odpovědět

mozilla-firefox: starší verze Firefox

Ahoj,

poradíte, kde najdu ke stažení starší verzi FF? Po automatické aktualizaci na verzi 22 se mi zvětšilo písmo a některé stránky (např. mapy.cz) se zobrazují nepříjemně rozmazaně. Nepodařilo se mi najít odkaz na stažení starší verze na webu, všude narážím na v.22. Popř. kde ve svém PC najdu starší verzi k nainstalování (pokud nebyla automaticky odstraněna)?

Moc díky za radu. Blanka

Blanka 6.7.2013 Odpovědi (3) Odpovědět

mozilla-firefox: Synchronizace mezi PC - jak ?

U nejnovější v.20.0.1 se mi nepodařilo nastavit synchronizaci ani mezi dvěma PC s WinXPSP3 ani mezi dvěma PC s Win7HomePremium. Návod na podpoře Mozilly je sice velmi podrobný, ale pro tuto verzi zcela mimo mísu. (Já se vždy dostanu až k hlášení "Nastavení dokončeno ! Vaše data jsjou nyní šifrována...", a pak se nic neděje třeba celý den.

Zdeněk Novák 3.5.2013 Odpovědi (1) Odpovědět

mozilla-firefox: Google změna vzhledu

A este ako meni obrazok v pozadi Google aby som tam mohol mat napr. les??

Marcel 16.4.2013 Odpovědi (2) Odpovědět

mozilla-firefox: zmena obrazku

Ahoj na vyhladavaci mam sivy podklad myslim ako tam hore kde je lista na pisanie mam tuto stranku:https://addons.mozilla.org/cs/firefox/addon/personas-plus/?src=cb-dl-mostpopular ale neviem co stym nasiel som si obrazok ale ked to davam do spravcu tiem alebo tak nejak tak to nejde.Dakujem

Marcel 16.4.2013 Odpovědi (1) Odpovědět

mozilla-firefox: skype po změně nejde chat

Min. týden / asi středa/ mi několik hodin nefungoval skype s tím, že jsem byla upozorněna, že bude něco na mé instalaci změněno- a je! Nefunguje mi odesílání zpráv přes skype. Můžete mi s tím pomoct, aby to šlo?

Jana Foldynová 20.2.2013 Odpovědi (4) Odpovědět

mozilla-firefox: Vyskakující panely při startu prohlížeče

Ahoj,
vždycky když spustím Firefox, tak mě vyskočí panely (hurá vítá vás firefox a nějaké aktualizace). Nedělá to ale jen při aktualizaci, ale při úplně každém spuštění. Jde se toho nějak zbavit? Někde to vypnout nebo tak?

Lištička22 29.8.2012 Odpovědi (2) Odpovědět

Doporučujeme

On-line hry

Shoot and Run Fish Story Filled Glass 3 Portals Shadow Fight Aqua Blocks Boost Buddies Castel Wars New Area Wings Rush 2 Ball Jumper
Nahoru