mozilla-firefox: Nejde mi přehrávat video na internetu

Ahoj, z ničeho nic mi nejde přehrávat video na internetu. Vůbec netuším, čím to je. Poraďte mi prosím. Mám Windows 7 a Firefox. Děkuji.

Lída 9.7.2012 Odpovědi: (6) Odpovědět

Dobrý den, řešení by mohlo být několik. Můžete si nainstalovat jiný prohlížeč (např. Chrome má flash přehrávač integrovaný) nebo nainstalovat znovu ten stávající. Další možností je odinstalace stávajícího flash playeru a nainstalování starší verze. Návod pro odstranění naleznete zde – http://helpx.adobe.com/flash-player/kb/uninstall-flash-player-windows.html a starší verzi prvku flash naleznete zde - http://www.adobe.com/support/flashplayer/downloads.html#fp10.3. Doporučuji si stáhnout verzi 10.3.

Marek 10.7.2012

Další možností je instalace starší verze prohlížeče. Ten si můžete stáhnout na našich stránkách v sekci verze: http://mujsoubor.cz/internetove-prohlizece/mozilla-firefox/verze

Martin 10.7.2012

mozila je nafigu, ked to v inych ide bez problemov

zufalec 15.2.2013

Najeďte myší na ikonu Firefoxu, podržte klávesu Shift a klikněte na ikonu. V otevřeném okénku povolte nouzový režim. Pak vyzkoušejte to vaše "video na internetu". Pokud nefunguje, máte špatné zásuvné moduly.

ChilliChilli 8.4.2013

ChilliChilli V nouzovém r. to jde. Jak to udělat aby to šlo normálně?. Dík

Ivosh 1.7.2013

nejde mi přehrát video

antonin horalek 9.11.2016

On-line hry

Eternal Fury Relic Runway Gangsters Ludo Wizard Game (člověče nezlob se) Tractor Mania Head Football WW1 Battle Simulator Gems Shooter Kings and Queens Solitaire Tripeaks
Nahoru