mozilla-firefox: Vyskakující panely při startu prohlížeče

Ahoj,
vždycky když spustím Firefox, tak mě vyskočí panely (hurá vítá vás firefox a nějaké aktualizace). Nedělá to ale jen při aktualizaci, ale při úplně každém spuštění. Jde se toho nějak zbavit? Někde to vypnout nebo tak?

Lištička22 29.8.2012 Odpovědi: (2) Odpovědět

Dobrý den, tento problém je buď způsoben nevhodně nastavenou domovskou stránkou (podívejte se na Firefox - Možnosti - Obecné. Domovskou stránku nastavte na Váš oblíbený server.). Druhým důvodem je nemožnost uložit nastavení prohlížeče do souboru. To se může dít z několika příčin. Jednou z nich je malware ve Vašem PC. Nejprve tedy PC zkonrolujte nějakým anti-malware programem (http://mujsoubor.cz/ochrana-pocitace/malwarebytes-anti-malware). Pokud ani to nepomůže, budete muset Firefox obnovit - klikněte na Firefox - Nápověda (ve Win XP přímo Nápověda) - Technické informace - Obnovit aplikaci Firefox (funguje od verze 15.0). Obnova zachová hesla, historii i cookies z předchozího prohlížení. Ovšem zachovány nebudou otevřené panely a okna, zvolený motiv a rozšíření. Veškeré nastavení bude přemazáno.

Honza (administrátor) 29.8.2012

Jedná se o přirozenou reakci prohlížeče na neaktuální zásuvné moduly. Aktualizujte je

ChilliChilli 8.4.2013
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Doporučujeme

On-line hry

Princesses Sunflower Delight Jelly Shift Checkers RPG: Online PVP Battle Bubble Shooter Free 2 Temple Jewels Race Monster Truck Adam and Eve: Cut The Ropes Stack Fall Real Flight Simulator
Nahoru