mozilla-firefox: Vyskakující panely při startu prohlížeče

Ahoj, vždycky když spustím Firefox, tak mě vyskočí panely (hurá vítá vás firefox a nějaké aktualizace). Nedělá to ale jen při aktualizaci, ale při úplně každém spuštění. Jde se toho nějak zbavit? Někde to vypnout nebo tak?

Lištička22 29.8.2012 Odpovědi: (2) Odpovědět

Jedná se o přirozenou reakci prohlížeče na neaktuální zásuvné moduly. Aktualizujte je

ChilliChilli 8.4.2013

Dobrý den, tento problém je buď způsoben nevhodně nastavenou domovskou stránkou (podívejte se na Firefox - Možnosti - Obecné. Domovskou stránku nastavte na Váš oblíbený server.). Druhým důvodem je nemožnost uložit nastavení prohlížeče do souboru. To se může dít z několika příčin. Jednou z nich je malware ve Vašem PC. Nejprve tedy PC zkonrolujte nějakým anti-malware programem (http://mujsoubor.cz/ochrana-pocitace/malwarebytes-anti-malware). Pokud ani to nepomůže, budete muset Firefox obnovit - klikněte na Firefox - Nápověda (ve Win XP přímo Nápověda) - Technické informace - Obnovit aplikaci Firefox (funguje od verze 15.0). Obnova zachová hesla, historii i cookies z předchozího prohlížení. Ovšem zachovány nebudou otevřené panely a okna, zvolený motiv a rozšíření. Veškeré nastavení bude přemazáno.

Honza 29.8.2012

Doporučujeme

On-line hry

Connect Animals Onet Kyodai Rise Egg Up The Last Warrior Draw the Path Drop Maze Tic Tac Toe Paper Note Endless Boat Float Love Animals Head to Head Soccer
Nahoru