origin: Nejde spustit Origin - Missing MSVCR120.dll error

Dobrý den. Vždy když se snažím spustit Origin napíše to tohle: C:\WINDOWS\SYSTEM32\MSVCR120.dll není narvžena na spuštění v systému windows nebo obsahuje chybu.Pokuste se program nainstalovat znovu pomocí původního instalačního média nebo se obraťte na správce systému nebo dodavatele softwaru s žádostí o pomoc. Stav chyby:0xc000012f Začalo to když mi přišel noteboook z opravny. Mám windows 10 64 bit. Zkoušela jsem snad všechno.Přeinstalovat,pohrát si s nastavením ve vlastnostech atd. Nic nepomohlo. Děkuji za každou radu. 

Nerrie 25.7.2018 Odpovědi: (2) Odpovědět

Dobrý den, nejrpve se ujistěte, že máte systém aktuální (staženy a nainstalovány všechny aktualizace). Odinstalujte Origin a zkuste PC projet CCleanerem. Následně se podívejte do instalovaných programů a odinstalujte všechny C++ knihovny a nainstalujte nejnovější přímo ze stránek Microsoftu. Nakonec nainstalujte Origin. Jeden z uživatelů navíc přišel s řešením, které ale vyžaduje, aby se vám alespoň jednou podařilo Origin spustit. V jeho nastavení aktivujte zatžítko Update to Beta version if possible. 

Honza 26.7.2018

Dobrý den  Mám problém se spuštěním originu píše mě to chybu - api-ms-win-crt-string-l1-1-0.dll  Vůbec nevím co s tím mám dělat. Děkuji za radu .

jahoda17 16.1.2019

Doporučujeme

On-line hry

Beat Em Up Street fight 2D Candy Match 3 Jelly Soccer Farm Block Jewel Puzzle Cross That Road Rise up free arcade game Wanted Painter Resquack Train Taxi
Nahoru