Sledovat toto vlákno
Pokud chcete sledovat toto vlákno, musíte se přihlásit.

realtek-high-definition-audio: Realtek

Mám Win7 a při instalaci mi to napsalo, že tato sada ovladačů nepodporovala žádný ovladač.

Kostra 1.7.2013 Odpovědi: (2) Odpovědět

Dobrý den,

jste si jistý, že instalujete správné ovladače?

Jakub (administrátor) 1.7.2013

Dobrý den, váš problém je tím že jste instaloval 32bit místo 64bit nebo obráceně :)

Vojta 16.7.2016
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Doporučujeme

On-line hry

Survivor In Rainbow Monster Reap Race Monster Truck Real Flight Simulator Slope Racing Stairs Ketchapp Game Crowd City 2 Parkour Climb and Jump Adam and Eve: Cut The Ropes
Nahoru