skype: nejde chat v skype

zdravim, po nainštalovaní najnovšej vezie skypu,ktora prebehla ok, mi pri tom ako na niekoho klinem ze mu idem napisat vyskoci okno: "Cannot change to undefined button (24,22). Uz som skusala odinstalovat a znova nainstalova, aj vymazat zložku v %appdata% ale problem stale pretvava. viete mi prosim poradit? dakujem.

laukilau 17.12.2014 Odpovědi: (2) Odpovědět

Microsoft záměrně v nové verzi chce odstřihnout: 1. Uživatele W XP 2. Uživatele se starším CPU 3. Uživatele starších verzí Skype Dočasně budou fungovat nějaké finty, ale ty bude Mr.Soft cílevědomě blokovat. => Řešení: a) Nový CPU (případně celý PC) + W8 či W10 (W7 budou zaříznuty letos) b) Alternativní VoIp komunikátor :-)

zdeneknovy 15.1.2015

Dobrý den, s mnoha body rozhodně souhlasím, ovšem se zaříznutím Windows 7 rozhodně ne. Dle Net Applications byl podíl Windows 7 v prosinci 2014 v rámci desktop OS celých 56 %. I když je zřejmá snaha MS dostat uživatele od starších systémů, rozhodně nepůjdou proti Win7 v době, kdy nemají plnohodnotný systém jako náhradu (ostatně třeba velké společnosti jako HP do svých ntb nabízeli/nabízí Win7 místo Win8, jelikož si to trh opravdu masivně přeje). Ovšem se zavedením a prověřením Win10 bych podobný krok očekával (ovšem to bude dle mého tak ještě dva, spíše tři roky).

Honza 15.1.2015

Doporučujeme

On-line hry

Rum & Gun Bus Parking 3D Stickman Armed Assassin Going Down Idle Restaurant My Dolphin Show 6 Rombo Bubble Shooter POP Geometrical Dash Gap Fit
Nahoru