Vývojové nástroje: input not supported

dobrý den nějak sem si hrál z nastavováním obrazovky a něco sem pokazil anevim co,něco jsem odklikl v nastavení obrazovky a hned mi naskočilo input not supported a nevim co dělat.Tet kon to pýšu z nouzovýho režimu na kterym nedjou hry a mam windows xp profesional 1,49 GB RAM poradte pls

Garos Cz 2.12.2015 Odpovědi: (1) Odpovědět

Dobrý den,
ideální by bylo, kdybyste si vzpomněl, co jste odklikl a vrátil to do původního stavu. Vzpomenete si, zda to bylo nastavení v BIOSu, na monitoru nebo nastavení Zobrazení na PC?
Doporučuji se předně podívat do nastavení samotného monitoru, zda jste něco nenastavil přímo na něm. Pokud víte, že jste s tlačítky na monitoru nic nedělal, můžete okamžitě přejít dál.
Při startu systému stiskněte klávesu F8 - těsně před naběhnutím loga Windows (abyste se nedostal do nastavení Bootování, ale měl byste najít položku Spustit v režimu VGA). Případně se podívejte i v nouzovém režimu do nastavení zobrazení, zda můžete nastavit na trvalo nějaké rozlišení + frekvenci monitoru.

Honza 3.12.2015

Doporučujeme

On-line hry

ASMR Slicing Ludo Wizard Game (člověče nezlob se) Kings and Queens Solitaire Tripeaks Sudoku Classic Head Football Color by Numbers Neon Rocket MR TONI Miami City Block Hexa Puzzle
Nahoru