whatsapp-messenger-mobilni: Nejde mi stáhnout What´s up

Dobrý den, již několik týdnů se snažím stáhnout aplikaci whats up, ale pokaždé mi to napíše, že se ji nepodařilo stáhnout z důvodu chyby, ale nenabízí mi to žádné další kroky. Nevíte, jestli existují nějaká nastavení telefonu, kterými to třeba nevědomky blokuji?

Lenka Neumanová 22.10.2015 Odpovědi: (4) Odpovědět

Dobry den,nemuzu stahnout whats app do motoroly fire xt.Jak?

stepan 21.4.2018

Dobrý den, mám dotaz, nejde mi stáhnout wathsapp z důvodu nekompatibilní sto se systémem, mám nejnovější android, kde je problem?

Marketa 13.1.2018

dobrý den, mám dotaz, zkouším stáhnout whatsapp, ale při stahování, mi nenaběhne stahování a počítání procent, jen tam prostě probíhá, ta modrá čárka pro načítání a takhle to běží pořád dokola, netušíte co s tím? díky

Aleš Lisa 24.3.2016

Dobrý den, pokud stahujete od nás, není potřeba cokoli povolovat. Pokud však stahujete z neoficiálních míst, což silně nedoporučuji, pak povolení potřebujete. Ještě pár kontrolních otázek - jaký telefon máte? Jakou verzi operačního systému máte instalovánu (např. Android 4.0.0)?

Honza 26.10.2015

Doporučujeme

On-line hry

Shoot Up Crashy Cat Love Animals My Dolphin Show Tic Tac Toe Paper Note Drop Maze Head to Head Soccer Cooking Fast 4 Steak Connect Animals Onet Kyodai
Nahoru