world-of-tanks: Problémy s launcherem wot

Mám takový problém,že když stáhnu z http://worldoftanks....nt/docs/update/ cokoliv jakože např stáhnu celý client a rozkliknu wot launcher tak se nainstaluje..ale když pak na ploše na něj dvakrát poklikám tak mi to píše aplikace je spuštěna když to ukončim v procesech..a pak to spustím jako správce tak mi to píše error create log msg a nepustí mě to nikam neví někdo co s tím ?

Jiří 9.1.2014 Odpovědi: (3) Odpovědět

Dobrý den,
předpokládám, že se Vám již někdy v minulosti hru na stejném PC podařilo spustit. Aktuálně doporučuji hru kompletně odinstalovat, smazat všechna data s ní související, nainstalovat aktuální ovladače ke grafické kartě a PC restartovat. Následně hru opět nainstalujte - pracujte jako správce a hru umístěte do standardního umístění.

Honza 10.1.2014

Dobrý den,
rozjedu i složitější hry na pohodu takže s wot bych neměl mít problém po grafické stránce..takže odinstaloval jsem odstranil vše soubory s tím společné restartoval pc a problém stále je..zkoušel jsem i vytvořit druhý učet v pc a tam to taky nejde..

Jiří 10.1.2014

Dobrý den,
a ovladače ke grafické kartě jste aktualizoval? Zkoušel jste instalaci pomocí instalátoru i stažení plného klienta? Stahujete nejaktuálnější verzi hry?

Honza 13.1.2014

Doporučujeme

On-line hry

Color by Numbers Eternal Fury Tractor Mania Ludo Wizard Game (člověče nezlob se) Stickman Fighter 3D Fists of Rage Neon Rocket ForceZ.io ASMR Slicing Kings and Queens Solitaire Tripeaks
Nahoru