My Free Farm (1.0)
0 %

Postav si svůj statek a staň se super farmářem

My Free Farm je jednou z dalších prohlížečových her s tématikou farmy. Pochází od společnosti Upjers, která je proslavena již několika dalšími kousky z tohoto žánru. Stanete se farmářem, který usiluje o produkci ovoce a zeleniny a také o náročnější chov ryb, koz, včel a dalších.

Začnete na malém políčku, kde není mnoho místa a nebude mít mnoho peněz po kapsách. Start je tedy pomalejší a je nutné se ihned pustit do díla. Postupně se vám odemkne mnoho dalších možností a funkcí, které rozhodně stojí za probádání. Zpočátku zasejete některé plodiny a začne první čekání na úrodu, kterou lze poté i prodat na trhu. Během toho je samozřejmě nutné své rostlinky zalévat a pečovat o ně. Spousty těchto činností bude doprovázených úkoly, což vás často i nenápadně povede k dosažení prvních úspěchů.

Hlavní produkci ovšem zaznamenáte v kurníku plném slepic, které v pravidelných interval snáší vejce a je nutné je tedy sbírat. Postupně nasbíráte mnoho druhů surovin, které lze proměnit za peníze a za ty znova nakoupit nové druhy rostlin a zvířat a rozšiřovat budovy farmy. S ostatními hráči se můžete spřátelit a vytvořit i jakýsi zahrádkářský spolek, jehož členové si navzájem mohou vypomoct v rychlém růstu. 

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Pohodová zábava
  • Pěstování plodin a péče o zvířata
  • Obchod na trhu
  • Tvorba spolků hráčů

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Upjers.com
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.myfreefarm.cz/
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.0
Počet stažení: 1489
Publikováno: 05.09.2013
Poslední aktualizace: 2013-09-04 11:07:13
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Prohlížečové hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - My Free Farm

Doporučujeme

Nahoru