Mujsoubor.cz

Přihlášení

zapomenuté heslo | nová registrace

Il-2 Sturmovik

91 %

Jeden z nejlepších leteckých simulátorů

Il-2 Sturmovik představuje skvělý letecký simulátor bojů druhé světové války nad východní frontou. Řadí se tak k velmi malému počtu her, které se touto tematikou zabývají. Ovšem i přes tuto pozici lze bez nejmenších pochyb Il-2 považovat za jeden z nejlepších, ne-li rovnou nejlepší letecký simulátor všech dob.

Hráč má k dispozici neuvěřitelné množství letounů, ať už sovětských, německých nebo amerických. Vládne jim samozřejmě legendární letoun Il-2 Sturmovik. Původně měla být celá hra pouze jeho simulací a žádný jiný model letounu se ve hře v pilotovatelné verzi neměl objevit. Jenže si to autoři hry rozmysleli a hráči jsou dodnes velmi potěšeni tímto rozhodnutím.

Il-2 Sturmovik byl německými stíhači přezdíván jako „Černá smrt“ a letoun dělal své přezdívce patřičnou čest. V kombinaci s vynikajícími sovětskými piloty se jednalo o neskutečně silnou zbraň, která už jen svou přítomností vyhrávala bitvy.

Nesmí to ovšem vypadat tak, že na německé straně nebyl žádný srovnatelný letoun, který by dokázal Il-2 Sturmovikovi konkurovat. Ve hře dostanete k dispozici několik verzí jednoplošného stíhacího letounu Messerschmitt Bf 109, který byl rovnocenným soupeřem.

Hra je sice již přes deset let stará, ale i na svou dobu disponuje velmi kvalitním grafickým zpracováním, detailním vnitřkem letadel a možností prohlížet si kompletní kokpit. Pokud k tomu připočtete třicítku pilotovatelných letounů, je jasné, že se musí jednat o skutečnou hru s velkým H. Menší nedokonalostí celé hry je nedotažená kampaň, ve které je k dispozici 20 misí. Není to mnoho a jednotlivé mise nejsou vždy na takové úrovni, jak by hráč čekal. Díky přidanému generátoru a editoru map a hlavně podařenému multiplayeru to ale lze prominout.

Ve výsledku je Il-2 Sturmovik vynikající letecký simulátor, který se po právu dočkal mnohých pokračování, která kvalitu prvního dílu ještě vylepšila.

Il-2 SturmovikDvojplošníkNěmecký letoun

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Přes třicet pilotovatelných letounů
  • Nespočet nepřátelských letounů
  • Skvělá grafika
  • Podařené souboje
  • Malý počet misí
 

Verze 2001 - 153,57 MB

Il-2 Sturmovik

Doporučujeme

Souhrnné informace

Licence: Demo
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.ubi.com/UK
Velikost souboru: 153,57 MB
Operační systém: Windows XP/Vista/Vista 64bit/XP 64bit/7/7 64bit
Verze: 2001
Počet stažení: 8782
Publikováno: 27.9.2012
Poslední aktualizace: 27.9.2012
Zařazeno v kategoriích: 3D hry, Akční hry, Dema her, Simulátory

Značky

Podobné programy

Diskuse

MC-JayJay
MC-JayJay

Je to dobrá hra ale škoda že to je demovka

20.01 10:49 reagovat

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napsat vzkaz

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  7 f 6 9 6 c  :
 
Vzkaz:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)