Kehrmaschinen Simulator 2011 (2011)
100 %

Skvělý simulátor čistícího vozu

Každé větší město je potřeba každou chvíli čistit od napadaného listí, prachu, kamínků a dalších nečistot. Klasicky je tento problém řešen uzavírkou a blokovým čištěním. Ovšem opravdu detailní práci musí udělat malá a obratná vozítka s několika kartáči, sběrným zařízením a vodním rozprašovačem. Vejdou se na chodník a dostanou se prakticky kamkoli. Ve hře Kehrmaschinen Simulator 2011 od dobře známé společnosti astragon, si hráči mohu vyzkoušet, jak se s těmito malými metařskými vozy jezdí a co vše dokáží.

Stejně jako u ostatních her z produkce společnosti astragon se hráči mohou těšit na pěkně provedené modely vozů, ovládání propracované do nejmenších podrobností, které je hlavně plně funkční. K tomu všemu je třeba připočítat spoustu doprovodných činností (tankování paliva, napouštění vody, vyzvednutí vozu z hangáru) a rozhodně se nesmí zapomenout na samotné úkoly, na kterých je celá hra postavena.

Hráč si nejprve vyzvedne vůz z hangáru, v krátkém tutoriálu si projde veškeré ovládací prvky a nastavení vozu (napoprvé stejně není možné si množství tlačítek a páček zapamatovat) a jde se postarat o doplnění paliva a vody k čištění. Ovládání vozu je skutečně ohromující. Samozřejmostí je automatická převodovka, velký rejd a tři druhy světel. Dva samostatně nastavitelné čistící kotouče, u kterých je možné měnit rychlost otáčení, vodní trysky a v neposlední řadě možnost vysypání nasbíraného smetí.

Ač je ovládacích prvků opravdu hodně, nejlépe a nejrychleji přejdou hráči do krve během samotného ježdění. Nevyplatí se tedy čekat, ale ideální je se hned vrhnout do zadaného úkolu. Zadání obsahují čištění nejrůznějších ploch a míst, parkovišť nebo chodníků.

Kehrmaschinen Simulator 2011 je skvělá oddychová hra, která potěší všechny hráče – nejen příznivce simulátorů.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Několik metařských vozů
  • Široké možnosti nastavení
  • Přehledně zadané úkoly
  • Přepínání pohledů

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: astragon
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.astragon.de
Velikost souboru: 651,35 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7
Verze: 2011
Počet stažení: 7659
Publikováno: 21.11.2012
Poslední aktualizace: 2012-11-21 07:00:00
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Simulátory | Dema her | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Kehrmaschinen Simulator 2011

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny

kehrmaschinen-simulator-2011: Ovládání - controls

Čus,
můžete mí někdo poradit, jak to mám ovládat? Vůbec nic nereaguje a navíc je to celé v němčině...

Zoufalec 22.9.2014 Odpovědi (1) Odpovědět

kehrmaschinen-simulator-2011: Kehrmaschinen Simulator 2011: nefunguje?

Dobrý deň stiahol som si demoverziu išiel som ju hrať a po nasadnutí do vozidla som sa nemohol pohnúť neviem čím vozidlo odbrzdiť a zaradiť rýchlosť veľmi pekne vás prosím o radu nemecky vôbec nerozumiem za skorú odpoveď vopred ďakujem.Tu je aj email adresa:1Romco120@azet.sk

Roman 21.9.2014 Odpovědi (1) Odpovědět

kehrmaschinen-simulator-2011: nefunguje?

ahojte, stiahla a nainštalovala som demo. po spustení hry začal krátky tutorial, ako v popise tuná. ibaže - auto sa nie a nie pohnúť, ani dopredu, ani dozadu. volant fungoval, ručná brzda takisto, ale skrátka auto nie a nie ísť dopredu či dozadu (samozrejme "prevodovka" fungovala tiež a mala som ju na D resp. R pre spiatočku, aj to som skúšala), pohyb dopredu skrátka žiaden. :-((( škoda, inak to vyzeralo celkom pekne

Katy 12.1.2013 Odpovědi (2) Odpovědět
Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru