Mujsoubor.cz

Přihlášení

zapomenuté heslo | nová registrace

Kehrmaschinen Simulator 2011

80 %

Skvělý simulátor čistícího vozu

Každé větší město je potřeba každou chvíli čistit od napadaného listí, prachu, kamínků a dalších nečistot. Klasicky je tento problém řešen uzavírkou a blokovým čištěním. Ovšem opravdu detailní práci musí udělat malá a obratná vozítka s několika kartáči, sběrným zařízením a vodním rozprašovačem. Vejdou se na chodník a dostanou se prakticky kamkoli. Ve hře Kehrmaschinen Simulator 2011 od dobře známé společnosti astragon, si hráči mohu vyzkoušet, jak se s těmito malými metařskými vozy jezdí a co vše dokáží.

Stejně jako u ostatních her z produkce společnosti astragon se hráči mohou těšit na pěkně provedené modely vozů, ovládání propracované do nejmenších podrobností, které je hlavně plně funkční. K tomu všemu je třeba připočítat spoustu doprovodných činností (tankování paliva, napouštění vody, vyzvednutí vozu z hangáru) a rozhodně se nesmí zapomenout na samotné úkoly, na kterých je celá hra postavena.

Hráč si nejprve vyzvedne vůz z hangáru, v krátkém tutoriálu si projde veškeré ovládací prvky a nastavení vozu (napoprvé stejně není možné si množství tlačítek a páček zapamatovat) a jde se postarat o doplnění paliva a vody k čištění. Ovládání vozu je skutečně ohromující. Samozřejmostí je automatická převodovka, velký rejd a tři druhy světel. Dva samostatně nastavitelné čistící kotouče, u kterých je možné měnit rychlost otáčení, vodní trysky a v neposlední řadě možnost vysypání nasbíraného smetí.

Ač je ovládacích prvků opravdu hodně, nejlépe a nejrychleji přejdou hráči do krve během samotného ježdění. Nevyplatí se tedy čekat, ale ideální je se hned vrhnout do zadaného úkolu. Zadání obsahují čištění nejrůznějších ploch a míst, parkovišť nebo chodníků.

Kehrmaschinen Simulator 2011 je skvělá oddychová hra, která potěší všechny hráče – nejen příznivce simulátorů.

Kehrmaschinen Simulator 2011Při práciVnitřek vozu

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Několik metařských vozů
  • Široké možnosti nastavení
  • Přehledně zadané úkoly
  • Přepínání pohledů
 

Verze 2011 - 651,35 MB

Doporučujeme

Souhrnné informace

Licence: Demo
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.astragon.de
Velikost souboru: 651,35 MB
Operační systém: Windows XP/Vista/Vista 64bit/XP 64bit/7/7 64bit
Verze: 2011
Počet stažení: 7225
Publikováno: 21.11.2012
Poslední aktualizace: 21.11.2012
Zařazeno v kategoriích: 3D hry, Dema her, Simulátory

Značky

Podobné programy

Diskuse

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napsat vzkaz

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  3 3 8 d 5 6  :
 
Vzkaz:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)