Mujsoubor.cz

Přihlášení

zapomenuté heslo | nová registrace

Total Annihilation

87 %

Duchovní otec Supreme Commander

Total Annihilation pro mnohé znamená herní legendu v nejhlubším významu onoho slovního spojení. I když před rokem 1997 již herní scéna zaznamenala několik velmi úspěšných strategií, snad žádná nezpůsobila takové pozdvižení jako právě Total Annihilation. Ovšem prvotní nadšení ze hry by nemohlo být přeměněno v trvalý zájem (viz Supreme Commander) a fanatickou oddanost hře, pokud by se skutečně nejednalo o výjimečný herní zážitek. A tím TA rozhodně je.

Hlavní zbraní celé hry bylo nasazení 3D zobrazení jednotek a terénu a to v rámci RTS úplně poprvé. Ve výsledku se sice nedalo mluvit o plnohodnotné 3D real-time strategii, ale byl k ní již jen krůček.

Děj hry je zasazen do hluboké budoucnosti a hráčovým úkolem je dobývání nebo naopak obrana planet nebo měsíců. Herní princip lze rozdělit na dvě klasické strategické figury – tvorba obrany a vytváření útočné síly. Obojí hráč získá pomocí tzv. Commander unit. Speciální robotické jednotky, která je srdcem celé základny, jelikož jako jediná dokáže stavět budovy a umožnit tak rozvoj celého sídla. Její ztráta pak mívá fatální následky.

Total Annihilation nenabízí jen revoluční zobrazení, obří množství jednotek (roboti, vznášedla, lodě, letadla a další) nebo multiplayerové možnosti. TA totiž tvoří část základního kamene celé větve herního odvětví – RTS.

Total AnnihilationLikvidace3D terén

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Částečné nasazení 3D
  • Množství jednotek
  • Skvělé ovládání
  • Legendární hra
 

Verze 1.0 - 4,19 MB

Doporučujeme

Souhrnné informace

Licence: Demo
Potřeba instalace: ano
Velikost souboru: 4,19 MB
Operační systém: Windows XP/XP 64bit/Vista/Vista 64bit/7/7 64bit/8/8 64bit
Verze: 1.0
Počet stažení: 588
Publikováno: 30.8.2013
Poslední aktualizace: 29.8.2013
Zařazeno v kategoriích: 3D hry, Dema her, Strategie

Značky

Podobné programy

Diskuse

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napsat vzkaz

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  9 3 4 0 a 7  :
 
Vzkaz:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)