Total Annihilation (1.0)
0 %

Duchovní otec Supreme Commander

Total Annihilation pro mnohé znamená herní legendu v nejhlubším významu onoho slovního spojení. I když před rokem 1997 již herní scéna zaznamenala několik velmi úspěšných strategií, snad žádná nezpůsobila takové pozdvižení jako právě Total Annihilation. Ovšem prvotní nadšení ze hry by nemohlo být přeměněno v trvalý zájem (viz Supreme Commander) a fanatickou oddanost hře, pokud by se skutečně nejednalo o výjimečný herní zážitek. A tím TA rozhodně je.

Hlavní zbraní celé hry bylo nasazení 3D zobrazení jednotek a terénu a to v rámci RTS úplně poprvé. Ve výsledku se sice nedalo mluvit o plnohodnotné 3D real-time strategii, ale byl k ní již jen krůček.

Děj hry je zasazen do hluboké budoucnosti a hráčovým úkolem je dobývání nebo naopak obrana planet nebo měsíců. Herní princip lze rozdělit na dvě klasické strategické figury – tvorba obrany a vytváření útočné síly. Obojí hráč získá pomocí tzv. Commander unit. Speciální robotické jednotky, která je srdcem celé základny, jelikož jako jediná dokáže stavět budovy a umožnit tak rozvoj celého sídla. Její ztráta pak mívá fatální následky.

Total Annihilation nenabízí jen revoluční zobrazení, obří množství jednotek (roboti, vznášedla, lodě, letadla a další) nebo multiplayerové možnosti. TA totiž tvoří část základního kamene celé větve herního odvětví – RTS.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Částečné nasazení 3D
  • Množství jednotek
  • Skvělé ovládání
  • Legendární hra

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: Cavedog Entertainment
Potřeba instalace: ano
Velikost souboru: 4,19 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.0
Počet stažení: 661
Publikováno: 30.08.2013
Poslední aktualizace: 2013-08-29 16:47:34
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Dema her | Strategie | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Total Annihilation

Doporučujeme

Nahoru