Beat Saber (1.0)
100 %

VR hra roku 2019 od českých a slovenský vývojářů

Jednou z nejlepších, ne-li úplně nejlepší VR (Virtuální Realita) hrou, kterou si můžete zahrát je titul Beat Saber. Čeští a Slovenští vývojáři z Beat Games vytvořili úžasný počin a zahrajete si ho na konzolích i počítačích. Vše, co musíte udělat, je nasadit si brýle, přizpůsobit snímání prostoru, nastavit dva meče v ruce a vydat se na pohybově-hudební cestu.

Beat Saber nabízí úžasné sportovní a hudební vyžití u vás doma. Vezmete si do ruky meče, pustíte si jednu ze stovek skladeb a budete se snažit rozřezat všechny kostky, které se na vás řítí v rytmu písní. Pozor si musíte dávat i na překážky, kterým je třeba se vyvarovat. Vše se odehrává ve futuristickém světě barvami připomínajícím film Tron.

Kostky jsou barevně odlišeny a rovněž na sobě mají šipky, podle kterých je musíte prořezat. Počítá se vše - vaše přesnost, délka švihu rukou, počet chyb i kadence, s jakou pohyby provádíte. Zaručeně si najdete své písně v oblíbeném žánru. To, co nepřidali vývojáři, vytvořila komunita, takže se můžete těšit na největší hity ze všech žánrů - disko, metal, rock & roll, hip-hop, pop a další.

Na začátek je dobré vyzkoušet si kampaň, kde se seznámíte s jednotlivými herními mechanikami a principy. Postupně bude také kampaň náročná a zjistíte, že to není tak jednoduché. Zároveň soutěžíte proti hráčům z celého světa a můžete své jméno umístit do tabulek, pokud nahrajete nejvyšší skóre. Zaručeně se zapotíte i zabavíte. Beat Saber získala ocenění nejlepší VR hra roku 2019. Právem.

Minimální požadavky na PC:

CPU: Intel Core i5 Sandy Bridge nebo ekvivalent
RAM: 4 GB
GPU: Nvidia GTX 960 nebo ekvivalent
HDD: 200 MB volného místa
Další: DX 11, Win 7 (64-bit)

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Pohyb a zábava
  • VR hra roku 2019
  • Různé hudební žánry
  • Písně od komunity
  • Kampaň a online soupeření
  • Pro počítače i konzole

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: Beat Games
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://beatsaber.com/
Operační systém: Win 7 /Win 8 /Win 8.1 /Win 10
Verze: 1.0
Počet stažení: 465
Publikováno: 05.02.2020
Poslední aktualizace: 2020-02-05 12:51:50
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | VR hry | Steam hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 2 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Beat Saber

Doporučujeme

Nahoru