F1 2019 (1.06)
90 %

Lahodně vyvážené závody s párem velkých novinek

Vývojáři Codemasters nás zásobují novými závodními tituly každý rok a jinak tomu není ani teď. F1 2019 přichází v nejlepší možné formě a i když se zlepšuje jen postupně, několik velkých oznámení a novinek si pro nás připravila.

Už samozřejmostí jsou licence na všechny tratě (21), stáje, monoposty i jezdce. Dlouho avizované zařazení seriálu F2 do hry se konečně stalo skutečností, a momentálně je možné hrát celou sezónu 2018 se závodníky jako George Russell, Lando Norris a Alexander Albon. Tvůrci přislíbili dodání sezóny 2019 a to zcela zdarma, takže se je na co těšit.

Režim kariéry dostal svůj příběhový mód, který hru ozvláštňuje, stejně jako ve sportovní sérii FIFA, a můžete v něm strávit stovky hodin. Pokud holdujete rychlejším jízdám, připraveny jsou pro vás skvělé módy jako například sezóna v F2, Classic šampionát s historickými vozidly, Legendární okruhy nebo okruhy z oblasti Asia-Pacific. Podobně jako v dalších automobilových titulech, i v F1 2019 je nutné si další módy odemknout - F1 Street, Grand Prix, Wet Weather - čekají jen na vás.

Multiplayer dostal masivní vylepšení, je přehlednější, akčnější a zábavnější. Nechybí celosvětové ligy nebo víkendové turnaje. Přibyla také možnost customizace, což ocení určitě mnoho z vás. Přizpůsobit si monopost i jezdce je vždy zábava a soupeřem tak můžete dát jasně najevo, že se s nimi nebudete mazlit. Nesmíme zapomenout ani na Showroom, kde si prohlédnete všechny dostupné formule v těch nejpodrobnějších detailech. Nejen, že se zahrajete, ale i něco naučíte. Grafické zpracování je na rok 2019 "OK" - neurazí ani nenadchne. I když vidět rok od roku posun vpřed, výraznější zlom přijde, pravděpodobně, až pro hru s číslovkou 2020. Nyní se můžeme kochat důstojně zpracovanými tratěmi, okolím i samotnými vozy, už méně potěší antialiasing a stále nepříliš zvládnuté animace postav.

Legends Edition nabízí pohled na největší rivalitu v historii tohoto sportu - Ayrton Senna ve svém 1990 McLaren MP4/5B a Alain Prost na Ferrari F1-90 se budou prohánět po tratích jako zamlada. Jelikož jde o výroční edici hry, nechybí dvě další novinky, kterými jsou Ferrari F10 s jezdci Fernandem Alonsem a Felipe Massou, a McLaren MP4-25, na kterých mohou jezdit Lewis Hamilton a Jenson Button.

Minimální požadavky na PC:

CPU: Intel i3 2130 / AMD FX4300
RAM: 8 GB
GPU: Nvidia GTX640 / HD7750
HDD: 80 GB volného místa
Další: DX 11, Win 7 (64-bit)

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Příběh v kariéře
  • Zajímavé herní módy
  • F2 série
  • Výborný multiplayer
  • Lepší grafika
  • Customizace monopostů a jezdců
  • Licencovaný obsah
  • Historické tratě i piloti

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: Codemasters
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.formula1game.com/
Operační systém: Win 7 /Win 8 /Win 8.1 /Win 10
Verze: 1.06
Počet stažení: 309
Publikováno: 29.07.2019
Poslední aktualizace: 2019-07-29 11:33:07
Zařazeno v kategoriích: Steam hry | Multiplayerové hry | 3D hry | Závodní hry | Hry a zábava

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 4.5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - F1 2019

Doporučujeme

Nahoru